Catalog online
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
55,00 leiMP| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Europubela, 240 litri, galbena
SKU:
6423997384061
205,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
589,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
671,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 0.9L
SKU:
5948596012418
8,90 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 0.9L |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 8,5L
SKU:
6420319174010
78,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 8.5L |
Vopsea lavabila pentru interior AplaLux baie si bucatarie, alb 10L
SKU:
5948596004703
286,00 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
Lopata aluminiu pentru zapada, cu coada LT35884
SKU:
6421948358840
79,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35884 |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
1.312,00 lei| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
666,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270660
69,99 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
974,00 lei| Tip Produs | Soba |
|---|---|
| Culoare | Negru, Visiniu |
| Volum | 44 L |
| Greutate | 63 Kg |
| Adancime | 390 mm |
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 465 mm |
| Putere | 7-8 kW |
| Tip combustibil | Solid |
BCA Celco Standard 625x100x240mm
SKU:
3000000098301
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x100x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Celco Standard 625x75x240mm
SKU:
3000000098004
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x75x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro, caramiziu clinker 49, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000101106749
64,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro,toffi, interior / exterior, 2kg
SKU:
9000101106428
32,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, ice glow, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5900089221691
107,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
266,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Banda LED SMD5050 60 LED/m RGB IP65 Vtac – SKU-2155 5M
SKU:
3800230621559
63,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |







































