Catalog online
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Gresie Madero C1D05, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497127086
Piesa decorativa Pastel Magnolia Light Beige 5844, model floral, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745584417
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552857
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Piesa decorativa Gioia Hexagones White 4996, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499612
| Gama | Gioia Hexagones White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
Gresie portelanata 6367 Trevi Beige, model marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745636710
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
Europubela, 240 litri, galbena
SKU:
6423997384061
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 0.9L
SKU:
5948596012418
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 0.9L |
Rost Satin email superlucios alb 0.6L
SKU:
5948596013071
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |









































