Catalog online
- Nu poți să adaugi „STECHER CAUCIUC CP IP20 SPN3110 ALB include taxa verde 0.06 lei fara tva” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
SAPALIGA CU COADA METALICA MF 1600*210mm G01 MF-UG3001-S001-G01
SKU:
6426910038324
29,00 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Neagra |
| Lungime | 1.6 m |
| Material | Otel |
| Latime lama | 21 cm |
| Lungime lama | 96 mm |
| Material lama | Plastic |
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
2.154,00 lei
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Tip produs | cuptor |
| Putere | 3500 |
| Model | BOS67371CLI |
| Alte caracteristici | design retro; HomeMade Plus; programator electronic cu afisaj retro; PerfectGrill; ExtraSteam; Gratin; ghidaje de sarma; siguranta termoelectrica |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Culoare | bej |
| Material | tabla emailata |
| Volum | 77 |
| Alimentare | electric |
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
25,00 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
| Inaltime | 250 mm |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
02-435 – SINA OMEGA METALICA GALVANIZATA 1M 1019739
SKU:
5205014016725
10,00 lei
| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Gama | Adeleq |
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490
7,30 lei
| Tip produs | Solutie de dezinfectat, Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare canalizare |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Baie, Bucatarie |
| Cantitate | 0,025 kg |
72-125 Rigla multifunctionala 30cm din otel inoxidabil
SKU:
5907558447385
45,50 lei
| Tip produs | Subler |
|---|---|
| Model | Echer multifunctional |
| Utilizare | Masurare |
| Pentru | Atelier |
| Material | Otel, Aluminiu |
| Lungime | 300 mm |
| Functii | Reglabil |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
63,50 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | ZAM |
| Clasa | standard |
| Material | zamac |
| Culoare | nichel satinat |
| Dimensiuni | 30 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Lungime | 65 |
| Alte caracteristici | cilindru europrofil |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X30 10-0552-3030-00-22-01-GM
SKU:
5052847069752
58,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Finisaj | satinat |
| Dimensiuni | 30 x 30 |
| Clasa | standard |
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260
9,40 lei
| Tip produs | Componenta de schimb, Filtru |
|---|---|
| Model | Cartus, Cartus filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Conducta pentru apa potabila |
DEN BIT STRAT HIDROIZOLATIE FUNDATIE ACOPERIS TERASA 10KG
SKU:
5948966025949
129,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
| Suprafata acoperita | 250 ml/mp per strat |
451016 BISON Spuma Polistiren Pt. Pistol 700ML
SKU:
8710439298337
38,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | portocaliu |
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
15,50 lei
| Inaltime | 77 mm |
|---|---|
| Tip produs | Priza |
| Adancime | 63 mm |
| Latime | 45 mm |
| Model | Schuko |
| Tensiune | 230 V |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Culoare | Alb |
| Brand | Comtech |
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
SADOLIN ACTIVE Lazura Lucioasa Solvent STEJAR DESCHIS 2.5L
SKU:
5948596021793
114,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | stejar deschis |
ASPIRATOR INDUSTRIAL PENTRU MOLOZ,CENUSA,GIPS 1200W 20L
SKU:
5902628659408
309,00 lei
| Tip produs | Aspirator industrial |
|---|---|
| Alte caracteristici | Aspirare |
| Culoare | Negru Gri |
| Putere | 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Alimentare | La retea |
| Material | Plastic Otel |
| Tensiune | 230 V |
| Capacitate | 20 l |
| Viteză maximă | 25000 |
| Tip baterie | Fara |
| Lungime | 350 mm |
| Latime | 350 mm |
| Inaltime | 500 mm |
| Greutate | 5.1 Kg |
| Nivel zgomot | 80 dB |
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
147,00 lei
| Tip produs | Fier de calcat |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1200 W |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 200 ml |
| Material | Ceramic |
| Alte caracteristici | Auto-curatare Incalzire rapida Rezervor apa detasabil |
BLENDER VERTICAL MUHLER 400W 2IN1 + CHOPPER ALB include taxa verde 0.75 lei fara tva/buc
SKU:
3800139242046
110,00 lei
| Tip produs | Mixer vertical |
|---|---|
| Putere | 400 W |
CANTAR DE BUCATARIE CU BOL, HEINNER, MAX 5KG DISPLAY LCB,BLEU HKSBTC5P
SKU:
5949088545148
69,50 lei
| Material | Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
17B703 Cutter precizie, 3 lame
SKU:
5902062141040
27,00 lei
| Tip produs | Cutit |
|---|---|
| Model | Dalta cioplit |
| Alte caracteristici | 3 lame de rezerva |
| Material | Otel |
| Material corp | Guma |
| Lungime | 155 mm |
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
2.950,00 lei
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
ARAGAZ LDK 5060 GRAI SHINY GREY RMV HG
SKU:
5949067901415
1.210,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu/negru |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
187,00 lei
| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Utilizare | Etansare, Izolare |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 30 m |
| Aplicabilitate | Ciment, Zidarie |
| Alte caracteristici | Cu durata lunga de viata, Extrem de rezistent, Rezistent la umiditate |
| Pentru | Cadru fereastra/ cadru usa |
FOLIE EXTRA SWS,EXTERIOR 70mmx30ml 145957
SKU:
5411183161580
198,00 lei
| Utilizare | exterior |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5-45°C |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 4BUC/SET 90029769
SKU:
6422768062474
9,00 lei
| Material | 100% celuloza |
|---|---|
| U.M. | set |
LED TV NEI 55NE6901 SMART F include taxa verde 9.00 lei fara TVA
SKU:
5943808001464
1.845,00 lei
| Diagonala display | 127 cm |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Component input 2 x RF 1 x CVBS |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Clasa energetica | Clasa E |
| Greutate | 9.6 Kg |
FRITEUZA TEFAL EY245310 AIRFRYER include taxa verde 4.38 lei fara tva/buc
SKU:
3045387291082
550,00 lei
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model | EY245310 |
| Material | plastic |
| Utilizare | pentru mancaruri crocante, prajite sau coapte fara ulei |
| Greutate | 5.71 |
| Culoare | verde |
| Tensiune | 220 |
| Alte caracteristici | 10 programe automate, ecran tactil LCD, functie oprire automata, timer |
| Putere | 1500 |
| Capacitate | 5 |
| Inaltime | 32.5 |
| Dimensiuni | 32.5 x 27.3 x 37.5 |
| Cod produs | 7211419108 |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
841,00 lei
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
LT33090 TOPORISCA 0.9 kg PENTRU DESPICAT COADA NYLON
SKU:
6421948330907
135,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | taierea lemnelor |
| Greutate | 900 |
| Lungime | 45 |
| Material | nailon |
EL0085839 HL_APLICA HL A2 PATRAT 23W 3105LM 6500K 18CM IP20 include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027145354
55,50 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Genius |
| Model | KL151139 |
| Culoare | alb |
| Tipul duliei | LED |
| Culoare corp | alb |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere | 18 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Greutate | 0.19 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Lungime | 150 |
| Latime | 150 |
| Inaltime | 40 |
| Clasa energetica | E |














