Catalog online
LT09138 SET 2 RACLETE PENTRU NETEZIT/INDEPARTAT SILICON
SKU:
6421948091389
20,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT09138 |
| Utilizare | pentru indepartarea sau netezirea siliconului/chitului |
| Culoare | Negru |
INTRERUPATOR DUBLU ,F SURUB, EPH0300121 alb include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
3606480525001
20,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Asfora |
| Model | EPH0300121 |
| Culoare | alb |
| Finisaj | glossy |
| Material | ABS |
GW92109 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223950
20,00 lei
| Greutate | 0.13 |
|---|---|
| Tip produs | Disjunctor |
| Brand | Gewiss |
MOMENT SILICON UNIV. CASE&CONSTRUCTII TRANS 280ML 1870260/2685688
SKU:
9000100897556
20,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
PUNGI CONGELATOR SOLID 5L/KG 40X30CM UZ CASNIC 100 BUC/SET 010955
SKU:
5948908009556
20,00 lei
| U.M. | set |
|---|
MOMENT SUPERFIX ADEZIV MONTAJ 400G 1437630
SKU:
4015000401623
20,00 lei
| Greutate | 0.40 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Pentru | Interior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silicon |
| Volum | 400 g |
Furtun abs cu spira verde din pvc 38mm (1 1/2)x50m 0520038
SKU:
4019305570381
20,00 lei
| Brand | Hydrosystems |
|---|
Teava PP-R/FIBRA D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000106
20,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 5KG
SKU:
5948596000019
20,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 5 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, cocoa, maro, interior, 2 kg
SKU:
5946043003972
20,00 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Rino bitum seal etanseizant pe baza de bitum 310 ml RINO 514097
SKU:
5948941029061
20,00 lei
| Brand | RINO |
|---|
Piesa decorativa 7254 Diana-2 Blue Comfort, model flori, 25×40 cm
SKU:
3800745725414
20,00 leiBUC
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie pentru fierar betonist D1[mm]: 10; D2[mm]: 12; L[mm]: 500 EVOTOOLS 640072
SKU:
5949034929176
20,00 lei
Banda adeziva vopsitorii auto 30M x 48 mm LUMYTOOLS LT07740
SKU:
6421948077406
20,00 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Set chei imbus, 10 piese T10-T50 Topex 35D954
SKU:
5902062359544
20,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 35D954 |
Cheie combinata cu clichet 10mm Yato YT-0191
SKU:
5906083901911
20,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0191 |














