Catalog online
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tirol, model piatra, 9070, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
3800745907018
67,00 leiMP
| Gama | TIROL |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cleste pentru buloane, diverse dimensiuni, LT49450, LT49600, LT49750, LT49900, LT49905
SKU:
6421948499055
310,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT49450, LT49600, LT49750, LT49900, LT49905 |
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
105,50 leiMP
| Gama | Tobaco Str |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
74,00 leiMP
| Gama | Traver |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0336, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005082079
108,50 leiMP
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Spatii comerciale, Soclu |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Travertine, model piatra, 6046-0131, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005070229
66,50 leiMP
| Gama | Travertine |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Travertino Gris Brillo (REC) 60*60 1.09mp/cut
SKU:
8436559872713
65,00 leiMP
| Gama | Travertino |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
73,50 leiMP
| Gama | Wright |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
109,00 leiMP
| Gama | WRIGHT |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cleste pentru indoit tabla la 180 grade, 280mm Yato YT-5415
SKU:
5906083954153
111,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-5415 |
Cleste pentru indoit tabla la 90 grade, 280mm Yato YT-5417
SKU:
5906083954177
122,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-5417 |
Cleste pentru plumb, echilibrat roti Yato YT-0643
SKU:
5906083906435
39,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0643 |
Cleste pentru popnituri, 225 mm LT70023
SKU:
6421948700236
37,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT70023 |
Cleste pentru rupt faianta, 200mm, LT04000
SKU:
6421948040004
18,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT04000 |
Cleste pentru sigurante furtun, varf indoit, 215mm Yato YT-0651
SKU:
5906083906510
32,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0651 |
Cleste pentru sigurante, priza exterioara, 180mm TOPEX 32D306
SKU:
5902062323064
26,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 32D306 |
| Culoare | Negru |
Cleste pentru sudura 200A Graphite 56H871
SKU:
5902062007155
121,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H871 |
Cleste pentru taiat crengi uscate, 700 mm LT99080
SKU:
6421948990804
85,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT99080 |
Cleste pentru taiat sarma 180mm Topex 32D107
SKU:
5902062321077
33,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 32D107 |
Cleste popnituri bidirectional, 9,5″ LT70110
SKU:
6421948701103
47,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT70110 |
Cleste portelectrod pentru sudura, LT72453, LT72455
SKU:
6421948724553
56,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT72453, LT72455 |
Cleste seger cu varf drept extern 325mm Yato YT-1992
SKU:
5906083919923
45,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1992 |














