Catalog online
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
65,50 leiMP| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
40,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
59,00 leiMP| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
63,00 leiMP| Gama | Sempre |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Ciment |
| Finisaj | Mat |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 278.5×106.5×132 cm |
| Greutate | 199 kg |
| Putere motor | 3500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 628 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
297,50 leiBUC| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
370,50 lei| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Plita din fonta, model 30C, 3 ochiuri, lungime 532 mm, latime 378 mm, diametru maxim ochi 235 mm, Evotools, 679290
SKU:
5949094030874
136,50 lei| Cod produs | 679290 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
64,50 leiMP| Gama | Picasso |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.18 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
BATERIE INSTANT AQUAFIX CU FURTUN FLEXIBIL 8001945 include taxa verde
SKU:
6426315004894
168,50 leiBUCSet Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
Prețul inițial a fost: 1.140,00 lei.1.026,00 leiPrețul curent este: 1.026,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Gresie antialunecare Magellan R-11 Bone XD08, 61×61 cm, crem, finisaj mat
SKU:
8694333421476
55,00 leiMP| Gama | MAGELLAN |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.488 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 61×61 cm |
| Latime | 61 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Madero C1D05, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497127086
50,50 leiMP| Gama | MADERO |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Recuperator caldura emailat Compact D150 negru mat – 651800
SKU:
5949034968908
206,50 lei| Cod produs | 651800 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
CADITA DUS DIN TABLA EMAILATA 90x90x15CM ALBA FBK3/FBSS3
SKU:
5902194980470
258,00 leiBUC| Tip Produs | Cadita de dus |
|---|---|
| Brand | FERRO |
Piesa decorativa Pastel Magnolia Light Beige 5844, model floral, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745584417
62,50 leiMP| Gama | PASTEL |
|---|---|
| Culoare | Light Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Broasca 85 butuc 4 chei 16.5 manere bronz EVP-SM85C/NI
SKU:
6421000036020
85,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Broasca |
| Cod produs | EVP-SM85C/NI |
| Brand | Everpro |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
46,50 leiMP| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552857
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Piesa decorativa Gioia Hexagones White 4996, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499612
95,50 leiMP| Gama | Gioia Hexagones White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
63,00 leiMP| Gama | Taurus |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.28 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6367 Trevi Beige, model marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745636710
66,50 leiMP| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mineral Colormix, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
8698541058011
58,50 leiMP| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
60,00 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior, Baie, Pereti, Bucatarie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |









































