Catalog online
Dulap baie suspendat Badenmob Wenge 18061, 640x300x1950 mm, 2 usi, PAL alb melaminat
SKU:
6423093180611
419,50 lei
| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Wenge |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
HP0300 MASINA GAURIT PERCUTIE 320W 2 TREPTE VITEZA include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381885935
418,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | HP0300 |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477292088
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5901477292064
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Baterie lavoar tip stalp Ermetiq, gama STYLISH Negru ER-DG114N
SKU:
6421000043035
417,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-DG114N |
| Brand | Everpro |
Motocositoare Micul Fermier 4.76CP 52cc Benzina Verde cu 10 accesorii
SKU:
6426910037488
416,50 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3.55 kW |
| Capacitate cilindrica | 52 cm³ |
| Viteză maximă | 9500 RPM |
| Tip pornire | Manuala |
| Latime taiere | 254 mm |
| Capacitate | 1 l |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 8 Kg |
9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 840W 125MM 2.1KG RANFORSAT include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381808828
414,50 lei
| Tip produs | Slefuitor/polizor |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular |
| Pentru | Degrosare, Taiere/debitare, Slefuire |
| Greutate | 2,1 kg |
Sarpe tevi, diverse dimensiuni, varf tip rac LT55870, LT55871, LT55872
SKU:
6421948558721
411,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55870, LT55871, LT55872 |
MOTOFIERASTRAU ELECTRIC DAC 320EL 320EL2024 include taxa verde 4.50 lei fara TVA
SKU:
6424340605789
410,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Pas | 3/8” |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Fierastrau electric |
Menghina de banc cu baza rotativa, 150mm Topex 07A215
SKU:
5902062040060
410,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 07A215 |
Baterie lavoar tip stalp cu pipa mobila Ermetiq, gama STYLISH Negru ER-DG115N
SKU:
6421000043387
407,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-DG115N |
| Brand | Everpro |
Baterie chiuveta bucatarie Ferro Zumba Slim 2F BZA43M verde menta monocomanda cu pipa
SKU:
5902194996105
405,00 lei
| Tip baterie | Chiuveta bucatarie |
|---|---|
| Material | Crom |
| Finisaj | Mat Cromat |
| Culoare | Verde menta |
| Continut pachet | 1 x Baterie cada si dus |
| Montaj | Pe blat |
BATERIE STATIVA LAVOAR ADORE WHITE/CHROME BDR2
SKU:
5902194971324
405,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
Set chei tubulare adanci, de impact, 15 bucati Yato YT-1055
SKU:
5906083910555
405,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1055 |
TRINITY BATERIE TERMOSTATATA PERETE DUS CU IESIRE INFERIOARA TRM7U
SKU:
5902194902595
401,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Camin racord/inspectie – 45 DN315-H1520 1 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000528463
400,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 1 IN-1 OUT – D.200/160 |
ASPIRATOR SAMUS AQUAFILTER ORANGE
SKU:
6425053006566
399,00 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 1550 |
| Model | Aquafilter Orange |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | negru + portocaliu |
| Alte caracteristici | putere nominala de intrare: 1400 W; vacuum: 21 kPa; volum de aer circulat: <1.86 m3/min; recipient colectare praf din plastic transparent (15 litri praf sau 2.9 litri lichide); loc de infasurare a cablului (intre rezervor si carcasa motorului); rotatie furtun la 360º |
| Dimensiuni | 33.4 x 33.4 x 46.1 |
| Greutate bruta | 6.5 |
| Capacitate | 15 |
| Alimentare | retea |
| Nivel zgomot | 82 |
| Continut pachet | perie aspirare lichide, perie covoare / pardoseli, perie mica rotunda, perie spatii inguste, perie tapiterii |
Baterie lavoar tip stalp cu pipa mobila Ermetiq, gama STYLISH ER-DG105
SKU:
6421000043370
395,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-DG105 |
| Brand | Everpro |
DRUJBA MP5200 52CC 2.9CP 2L16 2L GF-0908-S001-G02
SKU:
6426910035125
388,00 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 550 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate bruta | 8.1 kg |
| Greutate neta | 7.5 kg |
| Pinteni | 64 |
| Numar dinti | 32 |
| Nivel zgomot | 110 dB |
| Pas | 0.325 mm |
| Putere | 2.9 CP |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tip produs | Drujba |
| Continut pachet | 1 buc ( suruburi – 2 buc, pila rotunda – 1 buc, surubelnita dreapta – 1 buc, cheie universala – 1 buc, cheie imbus – 2 buc). |
| Cod produs | GF-0908-S001-G02 |
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
387,50 lei
| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 2 arzatoare, 1 furtun cu lungimea de 5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.850 °C |
| Putere | 110.000 W |














