Catalog online
Apla HydroStop amorsa bituminoasa pe baza de apa 10 kg
SKU:
5948596000361
140,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 10 kg |
Perii de carbune pentru polizor unghiular 59G206 GRAPHITE
SKU:
4000000456513
38,50 leiset
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 59G206 |
Cleste pentru indoit tabla la 90 grade, 280mm Yato YT-5417
SKU:
5906083954177
122,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-5417 |
Set chei impact, 8 bucati, M5-M18 1/2″ CrMo Yato YT-1069
SKU:
5906083910692
163,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1069 |
Set imbus canelate, 40 de piese, Yato YT-0400
SKU:
5906083904004
123,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0400 |
Spatula metal, 300 mm, maner de cauciuc LT06236
SKU:
6421948062365
33,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06236 |
Pensula pentru calorifer diverse dimensiuni, fir natural, LT09560, LT09561, LT09562, LT09563
SKU:
6421948095639
8,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09560, LT09561, LT09562, LT09563 |
Set 12 creioane tamplarie 180mm, LT09180
SKU:
6421948091808
0,95 leiBUC
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09180 |
Motocositoare Micul Fermier 4.76CP 52cc Benzina Verde cu 10 accesorii
SKU:
6426910037488
416,50 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3.55 kW |
| Capacitate cilindrica | 52 cm³ |
| Viteză maximă | 9500 RPM |
| Tip pornire | Manuala |
| Latime taiere | 254 mm |
| Capacitate | 1 l |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 8 Kg |
Echer aluminiu Lumytools LT18383 300mm cu talpa de sprijin pentru masuratori precise
SKU:
6421948183831
75,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Tip produs | universal |
| Model | LT18383 |
| Utilizare | pentru masuratori, schite, marcari |
| Material | aluminiu |
INTRERUPATOR CAP SCARA ,F SURUB, EPH0400121 alb include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
3606480525087
16,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Asfora |
| Model | EPH0400121 |
| Culoare | alb |
| Material | ABS |
| Finisaj | glossy |
Gresie rectificata Marquina Gold 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, negru
SKU:
5903313315456
139,00 leiMP
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
122,00 lei
| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
200103 GRIFFON Vaselina pura neaditivata 200g
SKU:
8710439914206
26,00 lei
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Tip produs | Vaselina |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EM-048
SKU:
4000000581864
80,00 leiMP
| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
INNENWEISS VOPSEA LAVABILA INTERIOR ALB 15L
SKU:
6420319176014
129,00 lei
| Greutate | 24.60 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Innenweiss |
| Culoare | Alb |
| Volum | 15 L |
Amorsa perete PRIMER G JERRYCAN Mapei int/ext 5KG 020105
SKU:
8022452002564
112,00 lei
| U.M. | bid |
|---|---|
| Culoare | albastru deschis |
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
63,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 70 cm
SKU:
4000000575047
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
CERESIT CE 40 2KG CARAMEL CHIT FLEXIBIL 1488224
SKU:
5946043001282
32,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | cutie |
| Culoare | caramel |
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa. Hol, Balcon |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
94,00 leiMP
| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |














