Catalog online
Amorsa perete PRIMER G JERRYCAN Mapei int/ext 5KG 020105
SKU:
8022452002564
112,00 lei
| U.M. | bid |
|---|---|
| Culoare | albastru deschis |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
VAS WC CURTE
SKU:
5949038722810
169,50 lei
| Montaj | pe pardoseala |
|---|---|
| Material | ceramica |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5kg |
| Latime | 35.5cm |
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
63,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 70 cm
SKU:
4000000575047
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
CERESIT CE 40 2KG CARAMEL CHIT FLEXIBIL 1488224
SKU:
5946043001282
32,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | cutie |
| Culoare | caramel |
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa. Hol, Balcon |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
94,00 leiMP
| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
40,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
59,00 leiMP
| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
63,00 leiMP
| Gama | Sempre |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Ciment |
| Finisaj | Mat |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
297,50 leiBUC
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
370,50 lei
| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Plita din fonta, model 30C, 3 ochiuri, lungime 532 mm, latime 378 mm, diametru maxim ochi 235 mm, Evotools, 679290
SKU:
5949094030874
136,50 lei
| Cod produs | 679290 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
64,50 leiMP
| Gama | Picasso |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.18 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
BATERIE INSTANT AQUAFIX CU FURTUN FLEXIBIL 8001945 include taxa verde
SKU:
6426315004894
168,50 leiBUC
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
Prețul inițial a fost: 1.140,00 lei.1.026,00 leiPrețul curent este: 1.026,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Gresie antialunecare Magellan R-11 Bone XD08, 61×61 cm, crem, finisaj mat
SKU:
8694333421476
55,00 leiMP
| Gama | MAGELLAN |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.488 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 61×61 cm |
| Latime | 61 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Madero C1D05, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497127086
50,50 leiMP
| Gama | MADERO |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Recuperator caldura emailat Compact D150 negru mat – 651800
SKU:
5949034968908
206,50 lei
| Cod produs | 651800 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Piesa decorativa Pastel Magnolia Light Beige 5844, model floral, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745584417
62,50 leiMP
| Gama | PASTEL |
|---|---|
| Culoare | Light Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Broasca 85 butuc 4 chei 16.5 manere bronz EVP-SM85C/NI
SKU:
6421000036020
85,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Broasca |
| Cod produs | EVP-SM85C/NI |
| Brand | Everpro |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
46,50 leiMP
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
963,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552857
963,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |














