Catalog online
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
64,50 leiMP| Gama | Picasso |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.18 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Picasso Blue 1, model lemn, 15×60 cm, albastru
SKU:
8697497098195
64,50 leiMP| Gama | Picasso |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.18 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sakura 1, model lemn, top parchet, 61x61x7 cm, maro
SKU:
8697497150855
59,00 leiMP| Gama | Sakura |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.87 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 61×61 cm |
| Latime | 61 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Newport Full Lap 1, model marmura, 60×120 cm, alb
SKU:
8697497131236
85,50 leiMP| Gama | Newport |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traverten Beige Matt, model ciment, 60×120 cm, bej
SKU:
8698541075445
78,00 leiMP| Gama | Traverten |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ibiza Sugar, model ciment, 30×60 cm, verde
SKU:
8698541037238
49,00 leiMP| Gama | Ibiza |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Brugge Gray, model ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
8698541071706
53,50 leiMP| Gama | Brugge |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
99,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Noce Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro
SKU:
8698541068584
99,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 19mm Yato YT-1301
SKU:
5906083913013
19,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1301 |
Gresie Sagano Oak Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro inchis
SKU:
8698541068560
99,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 21mm Yato YT-1302
SKU:
5906083913020
19,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1302 |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
69,50 leiMP| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Gresie Nest Light Gray 33×66 cm, 32660112, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541069017
46,50 leiMP| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 23mm Yato YT-1304
SKU:
5906083913044
16,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1304 |
Gresie Nest Noce 33×66 cm, 32660312, maro, finisaj mat
SKU:
8698541068997
46,50 leiMP| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 24mm Yato YT-1305
SKU:
5906083913051
19,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1305 |
Gresie Etna Bone Sugar 33×66 cm, 33660110, bej, finisaj mat
SKU:
8698541068904
49,50 leiMP| Gama | Etna |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Living, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 25mm Yato YT-1306
SKU:
5906083913068
25,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1306 |
Gresie SG Gris Travertino Lappato 1. 60×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8681575065346
78,00 leiMP| Gama | SG GrisTravertino |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa, Living, Bucatarie, Baie, Piscina |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 26mm Yato YT-1307
SKU:
5906083913075
16,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1307 |
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
89,50 leiMP| Gama | SG Miracle |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Perete, Podea |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 28mm Yato YT-1309
SKU:
4000000542346
20,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1309 |
Gresie SG Pulpis Grey Full Lap 1. 60×120 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8681575066145
82,00 leiMP| Gama | SG Pulpis |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 29mm Yato YT-1310
SKU:
5906083913105
29,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1310 |
Gresie SG Aurora Full Lap 1. 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064066
82,00 leiMP| Gama | SG Aurora |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 30mm Yato YT-1311
SKU:
5906083913112
27,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1311 |
Gresie Himba Brown 33×33 cm HIM06, R10, maro , finisaj mat
SKU:
8691273036302
72,00 leiMP| Gama | Himba |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Himba Grey 33×33 cm HIM03, R10, gri, finisaj mat
SKU:
8691273036203
72,00 leiMP| Gama | Himba |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 3636 Tilia Chevron Beige, model lemn, 60×120 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
3800745363616
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Lemn |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata 3637 Tilia Chevron Brown, model lemn, 60×120 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
3800745363715
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Lemn |
| Finisaj | Mat |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 38mm Yato YT-1317
SKU:
5906083913174
46,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1317 |
Gresie rectificata 6595 Enigma Pro Grigio, model ciment, 30×60 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
3800745659511
67,00 leiMP| Gama | Enigma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Ciment |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 45×45 cm ZD49, Crem, finisaj mat
SKU:
8697497110910
59,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 45×45 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8697497158929
59,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 41mm Yato YT-1318
SKU:
5906083913181
48,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1318 |
Gresie rectificata Astoria Turquoise Rec 1., model marmura, 45×45 cm ZL38, Turcoaz, finisaj mat
SKU:
8697497138433
59,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 42mm Yato YT-1319
SKU:
5906083913198
45,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1319 |












































