Catalog online
Odorizant auto Areon Mon Black Crystal, carton, design modern, aroma proaspătă
SKU:
3800034962742
4,70 lei| U.M. | buc |
|---|
Capat surubelnita cu magnet, 60mm, 1/4″ Yato YT-0465
SKU:
5906083904653
5,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0465 |
Pene mari pentru gresie si faianta 6.5 mm 30 buc/set LUMYTOOLS LT04665
SKU:
6421948046655
5,00 lei| EAN |
|---|
| Culoare |
| Dimensiune |
| Gama |
| Aplicabilitate |
| Design |
| MP/Cutie |
| Pentru |
Intrerupator dublu QC-4-105, montaj sub tencuiala, IP20, 230V, interior
SKU:
5948833039321
5,00 lei| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Model | Intrerupator dublu |
| Cod produs | 4-105 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |
QC-4-120 Practic Priza simpla cu CP incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039369
5,00 lei| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 4-120 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
5,10 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |
Conductor Fy (6.0) / maro /ml
SKU:
5944011009841
5,10 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Cupru/PVC |
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
Set 2 role poliacril galben, 100mm, fir 11mm, baza 15mm LT09759
SKU:
6421948097596
5,20 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09759 |
Set 2 role burete superfin dens, diferite dimensiuni, LT09882, LT09883
SKU:
6421948098838
5,20 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09882, LT09883 |
Manusa tricotata, puncte PVC albastru LT74120
SKU:
6421948741208
5,20 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74120 |
Cheie tubulara bihexagonala 19mm, 1/2 Yato YT-1281
SKU:
5906083912818
5,20 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1281 |
Antrenor tip ”T” culisabil 1/4″ L=1 Yato YT-1426
SKU:
5906083914249
5,20 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1424 |





























