Catalog online
BEC LED BULB E27 10W 4200K, 175-250V 001-041-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554235
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 15W 6400K, 175-250V 001-006-0015 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985523118
14,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB GALBEN 3W E27 175-250V 001-017-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985551685
7,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 2700K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554716
11,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 4200K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554723
11,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 6400K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554730
12,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED CAPSULE 7W 6400K G9 220-240V 001-023-0007 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554853
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED E27/8W/24V/6400K SPN6509Y include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949054915302
16,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 24V |
| Tip produs | Becuri LED |
Bec LED filament E27 10W 1250lm 6500K lumina rece A60 Spin
SKU:
5949054912806
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Tensiune | 230V |
| Temperatura culoare (K) | Rece |
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED FLOWER 40W E40 4000LM 6500K LOHUIS (32627) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668032627
115,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | ED90 |
Bec LED G9 7W 4200K 220-240V Horoz, lumina neutra, 630 lm
SKU:
8680985554846
11,50 lei| Tip produs | Becuri LED |
|---|---|
| U.M. | buc |
Bec LED GU10 8W 6000K 175-250V Horoz SMD 25.000 ore
SKU:
8680985550121
8,90 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED LUMANARE 6W 6400K E14 175-250 001-003-0006 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985550152
5,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
Bec LED PHILIPS 10 75W 1055lm 865(CDL) A60, E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8720169253193
15,50 lei| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
Bec LED PHILIPS 4.9-40W 470lm 827(WW)B35, E14 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8719514312524
12,00 lei| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
Bec LED PHILIPS 7-60W 806lm 827(WW) ST64 E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8718699763053
23,00 lei| Putere | 7 W |
|---|---|
| Culoare | Transparent |
| Lungime | 140 mm |
| Diametru | 64 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
Bec LED PHILIPS 8-60W 806lm 865(CDL) A60 E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8720169253179
13,50 lei| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Putere | 7.5W |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A+ |
Bec LED Philips E14 5.5W 520lm Alb Rece 4000K Forma Lumanare
SKU:
8719514313323
12,00 lei| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Temperatura culoare (K) | rece (>5000)K |
| Forma | lumanare |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 5.5W |
Bec LED Smart Globe A60 9.7W RGBW E27 2700K cu telecomanda Avide
SKU:
5999097933207
42,00 lei| Putere | 9,7 W |
|---|---|
| Consum | 1 kWh |
| Temperatura culoare (K) | RGBW |
| Durata de viata | 30.000 h |
| Lungime | 1.200 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | bec + telecomanda |
| Clasa energetica | G, F |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
| Culoare | Alb |
BEC LED SMART LUMANARE 4.9W RGB+W 2700K CU TELECOMANDA ASC14RGBW include taxa verde 1.61 lei fara TVA
SKU:
5999097933221
38,50 lei| Putere | 4,9 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 106 mm |
| Diametru | 37 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Greutate | 1 Bucati |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
BEC LED SMART MINI GLOBE 4.9W RGB+W 2700K CU TELECOMANDA ASMG14RGBW include taxa verde 1.61 lei fara TVA
SKU:
5999097933146
37,00 lei| Putere | 4.900 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 88 mm |
| Diametru | 45 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Greutate | 1 Bucati |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
BEC LED SMART SPOT GU10 4.2W RGB+W 2700K CU TELECOMANDA ASGU10RGBW include taxa verde 1.61
SKU:
5999097964980
37,00 lei| Putere | 2,9 W |
|---|---|
| Consum | 2,9 kWh |
| Temperatura culoare (K) | Alb cald |
| Durata de viata | 25.000 h |
| Lungime | 140 mm |
| Diametru | 50 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | Dispozitiv Smart Home (independent) |
| Clasa energetica | F |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
| Culoare | Alb |
BEC NORMAL A-60 E27/5W ECO 6500K LOHUIS (21362)-EV include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668026763
11,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Gama | Ecoline |
| Culoare | alb |
| Putere | 5W |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A++ |
BEC NORMAL A-60 E27/7W ECO 6500K LOHUIS(26770/22161)-EV include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668026770
9,10 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | A60 |
BEC NORMAL A-65 E27/12W ECO 6500K LOHUIS(24424/23939)-Y include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668024424
15,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | A65 |
| Putere | 12 |
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Dimensiuni | 125 x 65 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 0 – 40 |
| Greutate | 117 |
BEC R39 4W E14 3000K EV-(24998) 3.E-0.26 T.V. include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668024998
19,00 lei| Brand | Hepol |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Putere | 4W |
| Tensiune | 230V |
BEC R39 4W E14 6500K EV-(25001) 3.E-0.26 T.V. include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668025001
19,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Putere | 4W |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | G |
Beton predozat AdePlast 25kg pentru casa si gradina, ciment de montaj si reparatii
SKU:
5945762029690
17,50 lei| Alte caracteristici | Usor de prelucrat, Gata de prelucrare dupa adaugare de apa |
|---|---|
| Tip produs | Beton |
| Varianta | Ciment de montaj si pentru reparatii |
| Utilizare | Exterior, Interior |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
1.220,00 lei| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Albastru, Verde |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Negru Rosu
SKU:
8680171976964
1.220,00 lei| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Galben
SKU:
8680171720079
707,50 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Rosu
SKU:
8680171986017
707,50 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |






































