Catalog online
Para dus mobila pentru baterie cu dus extractibila CF0069
SKU:
5901095618765
58,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | CF0069 |
| Utilizare | bucatarie |
| Material | ABS |
| Culoare | cromat |
Para dus 1 functie Squerto, negru S22BL-B
SKU:
5903738214396
56,50 lei| Material | ABS |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Para dus 3 functii Cortina, negru S340BL-B
SKU:
5903738214440
54,50 lei| Material | ABS |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Gresie Traverten Bone Sugar 60x120x0.9 cm 25621011
SKU:
8698541076268
78,00 leiMP| Gama | Treverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
78,00 leiMP| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
78,00 leiMP| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
78,00 leiMP| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie City Ice White 60x60x0.85 cm 76660210
SKU:
8698541069529
57,50 leiMP| Gama | City |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Rock 30x60x0.72 cm 62360210
SKU:
8698541062407
53,50 leiMP| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Ice 30x60x0.72 cm 62360510
SKU:
8698541064654
53,50 leiMP| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Graphite 30x60x0.72 cm 62360110
SKU:
8698541062384
53,50 leiMP| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Tacoma White 1197x597x8mm
SKU:
5903313304641
147,00 leiMP| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Ovation Beige 1197x597x8mm
SKU:
5903313337991
147,00 leiMP| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Brown 600x110x8mm
SKU:
5903313361002
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Beige 600x110x8mm
SKU:
5903313360968
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Country Cherry Shaded Rustical 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449782
72,00 leiMP| Gama | Country |
|---|---|
| Culoare | Maro, Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 6.5×24.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Caramida |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Country Cherry Shaded 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449805
72,00 leiMP| Gama | Country |
|---|---|
| Culoare | Maro, Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 6.5×24.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Caramida |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Calmness White 1197x597x8mm
SKU:
5903313356428
147,00 leiMP| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
147,00 leiMP| Gama | Calmness |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Auric Graphite RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313337199
147,00 leiMP| Gama | Auric |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
89,00 leiMP| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Aragon Brick 450x150x9mm
SKU:
5903263448822
89,00 leiMP| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Aragon Beige 450x150x9mm
SKU:
5903263448860
89,00 leiMP| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
METYLAN NORMAL ADEZIV TAPET 125g 327833
SKU:
4015000095464
19,00 lei| Brand | Metylan |
|---|---|
| Cantitate | 125 g |
| Model | Normal |
| Utilizare | interior |
| Aplicabilitate | pe spatele tapetului, cu perie scurta (par artificial) |
428983 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB MS POLIMER 165G
SKU:
8710439268057
33,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
428800 BISON You Can Stick adeziv MS polimer pt lemn 435g
SKU:
8710439309392
38,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
36,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 750 ml |
| Aplicabilitate | manual |
| Culoare | alb |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. -10 |
| Utilizare | pe lemn, beton, piatra, metal |
ASEVI DEGRESANT ARAGAZ 750ML
SKU:
8411582261345
19,00 lei| Brand | Asevi |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Culoare | incolor |
| Utilizare | pentru aragaz, cuptoare, gresie, faianta, hote etc. |





































