Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Tapet floral, colectia Elegantza 2023 cod 153101, 10 x 0.53 m” în coș deoarece stocul este insuficient (0.02 rămase).
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 10mm, transparent
SKU:
4000000394020
285,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, negru, coal, interior / exterior, 2kg
SKU:
9000101106282
33,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, albastru, ocean 88, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000100566407
64,00 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, crem, jasmine 40, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5946043001220
59,00 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
178,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Tapet floral, colectia Elegantza 2023 cod 153101, 10 x 0.53 m
SKU:
5060233007578
Prețul inițial a fost: 65,50 lei.65,50 leiPrețul curent este: 65,50 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, stanga, gri
SKU:
4000000552864
963,50 lei
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 80 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552727
963,50 lei
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
871,50 lei
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Gresie portelanata bej SUMATRA 9071 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745907117
69,00 leiMP
| Gama | SUMATRA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
75,50 leiMP
| Gama | Canada |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Orient Beige 9557, model ornament, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745955712
67,00 leiMP
| Gama | ORIENT |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey Decor Matt 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854064
114,50 leiMP
| Gama | Geohex |
|---|---|
| Brand | Seranit |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.71 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×23 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
37,00 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Beige Matt 20×23 cm, Crem
SKU:
8698855853975
71,99 leiMP
| Gama | Geohex |
|---|---|
| Brand | Seranit |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.71 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×23 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej interior / exterior PIEDRA NATURAL model piatra 32×46 cm
SKU:
8432597557827
89,00 leiMP
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 32×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov PANAMA 5446 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544619
54,50 leiMP
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov PANAMA 5445 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544510
54,50 leiMP
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
57,50 leiMP
| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Kit LED plafoniera 6500K NOVELITE
SKU:
5949027083878
33,50 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Kit plafoniera |
| Greutate | 0.208 kg |
| Putere | 24W |
| Cod produs | EL0036446 |
| Temperatura | Lumina rece |
Tapet interior modern, gri, 455038 Eleganza 2020, 10.05 x 0.53 m
SKU:
4000441455038
Prețul inițial a fost: 62,50 lei.62,50 leiPrețul curent este: 62,50 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Motip airco cleaner solutie curatare instalatie aer conditionat DUPLI-COLOR 382487
SKU:
8711347225842
33,00 lei














