Catalog online
GRESIE ADLINE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571834
77,00 leiMP| Gama | Adline |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE VETURE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571858
77,00 leiMP| Gama | Veture |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE VOLCANO GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571865
77,00 leiMP| Gama | Volcano |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Palmer 1 61x61x0.7 cm model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8697497136842
59,00 leiMP| Gama | Palmer |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 61×61 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Latime | 61 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
60,00 leiMP| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Buc/Cutie | 15 |
| Greutate | 26 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 6.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Antrenor tip ”T” culisabil 1/4″ L=1 Yato YT-1426
SKU:
5906083914249
5,20 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1424 |
Gresie Boheme Beige 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597584021
60,00 leiMP| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Buc/Cutie | 15 |
| Greutate | 26 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 6.9 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Boheme Gris 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584052
60,00 leiMP| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Buc/Cutie | 15 |
| Greutate | 26 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 6.9 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
94,00 lei| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Gama | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Buc/Cutie | 2 |
| Greutate | 28.5 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
73,50 lei| Gama | |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 21.5 kg |
| Finisaj | |
| Pentru | |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata 6162 Orobianco White 60×60 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745616255
78,50 lei| Gama | |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20.5 kg |
| Finisaj | |
| Pentru | |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie 6093 Antica-Rustic Natural 45×45 cm, model parchet, natur
SKU:
3800745609318
65,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| MP/Cutie | 1.225 |
| Buc/Cutie | 6 |
| Greutate | 20.5 kg |
| Rectificata | Nu |
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
63,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
63,50 leiMP| Culoare | Maro |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
61,49 leiMP| Culoare | Mix |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
61,49 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
63,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
63,50 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
63,50 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
78,50 leiMP| Culoare | Bej |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
78,50 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
78,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
150,00 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
150,00 leiMP| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie Helios Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016088
63,00 leiMP| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
65,49 leiMP| Gama | Marvy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |


















































