Catalog online
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
3000000113790
110,00 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Mortar zidarie MZ5 ADEPLAST 30 KG
SKU:
5945762001979
19,50 lei| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 15-18 |
| Greutate | 30 |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
VAS WC CURTE
SKU:
5949038722810
169,50 lei| Montaj | pe pardoseala |
|---|---|
| Material | ceramica |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5kg |
| Latime | 35.5cm |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
166,50 lei| Model | SF43 BK |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 40 m3h |
| Greutate | 3.3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 60x60x120 cm |
| Material | Plastic |
Gresie rectificata SG Cafe Travertino Lappato 1., model ciment, 60×120 cm, Maro, finisaj lucios
SKU:
8681575065131
86,50 leiMP| Gama | Cafe |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | QUA |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Usa Interior Xline 8 Vulcan 800×2000 LR
SKU:
4000000566533
819,00 lei| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Centrala termica in condensatie WKD5471000000/EU2T – 26.5Kw + Kit de evacuare
SKU:
5907510156423
3.799,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Centrala termica |
| Dimensiuni | 700 x 400 x 385 mm |
| Putere | 26.5 kw |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
318,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
CADITA DUS DIN TABLA EMAILATA 90x90x15CM ALBA FBK3/FBSS3
SKU:
5902194980470
258,00 leiBUC| Tip Produs | Cadita de dus |
|---|---|
| Brand | FERRO |
Usa interior HELENA 80 cm Beton grafit
SKU:
4000000564294
921,50 lei| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Baterie tip lebada pentru apa rece EP-B107
SKU:
6421000044872
54,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | EP-B107 |
| Brand | Everpro |
Parchet laminat Atlantic K285, model stejar, AC5/33, 12mm, 1clic 2go, Maro
SKU:
4042456139206
80,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 1.50696 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Atlantic |
| Clasa | AC5/33 |
| Model | K285 |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×70
SKU:
4000000552949
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552970
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
61,50 leiMP| Gama | Taurus |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.28 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata River Brown, 60×120 cm, lucioasa, Maro
SKU:
8698541047374
120,50 leiMP| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Capac Ascuns Zincat cu Cadru 550X550 mm, Dakota
SKU:
6424167005373
334,50 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 550X550 |
Sapa autonivelare NIVELLO DUO 25KG BAUMIT
SKU:
5945752002344
66,00 lei| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |




































