Catalog online
Ciocan rotopercutor 1050W, 16mm Graphite 58G712
SKU:
5902062000446
518,00 leibuc
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G712 |
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 10mm, transparent
SKU:
4000000424482
516,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Hota Arctic AH62, 2 motoare, 250 W, putere de absorbtie 365 mc/h, Alb
SKU:
8690842906695
513,00 lei
| Brand | ARCTIC |
|---|---|
| Tip produs | Hota |
| Debit aer absorbit | 365 mc |
| Culoare | Alb |
| Putere | 250 W |
| Dimensiuni | 60x49x15 cm |
| Greutate | 8.3 kg |
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
512,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Ultrarezist INT 15L
SKU:
6420319146000
508,00 lei
| Greutate | 24.40 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
PACHET Savana Superlavabila Ultrarezist Int 15L+Amorsa 4L sau Trafalet sau lavabil
SKU:
6420319004447
508,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 15L, 4 L |
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 8mm, transparent
SKU:
4000000424468
507,50 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
421650876317
506,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
Set chei tubulare 3/8′ pentru filtru de ulei, diverse dimensiuni, 30 de piese Yato YT-0596
SKU:
5906083905964
503,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0596 |
ROBOT BUCATARIE GRI HB-7620 Include taxa verde de 0.75lei fara tva
SKU:
6423808064700
502,00 lei
| Utilizare | Comercial |
|---|---|
| Tip produs | Mixer cu bol |
| Alte caracteristici | Framantare Amestecare Mixare oua |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Protectie supraincalzire Viteza variabila |
| Continut pachet | 1 x Mixer planetar |
| Culoare | Gri |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Trepte viteza | 6 |
| Capacitate | 5 l |
Kit Energy+ GRAPHITE 58GE132: baterie Li-Ion 4Ah 18V cu încărcător 2,3A
SKU:
5902062096159
501,50 lei
| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
58GE114 PRESA AUTOMATA CARTUS SILICON 18V ACUMULATOR NEINCLUS
SKU:
5902062082527
497,50 lei
| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
Robinet sfera 3″ FF, cu maner, RB-LDFF3A/ER-LDFF3A
SKU:
4000000433460
495,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
SIKA IGOLFLEX-N HIDROIZOLATIE FLEXIBILA PE BAZA DE BITUM-CAUCIUC 25KG 65900
SKU:
7612894213072
493,00 lei
| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Culoare | Negru |
Ventilator cu pulverizator apa, 40cm, HB5601NG
SKU:
6423808068852
491,00 lei
| Model | HB-5601NG |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | |
| Material | Plastic, Metal |
Friteuza cu aer cald Daewoo DAF2000, 1500W, 3.6L, touchscreen, crem
SKU:
7132894687128
490,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate | 1 Kg |
| Tip panou | Digital |
| Numar programe | 12 |
| Material corp | Plastic |
Baterie stativa lavoar inalta Vitto VerdeLine, crom BVI2LVL
SKU:
5903738211593
488,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Capac fonta Vodaland 620×620 mm cu rama B125 pentru canalizare exteriora, negru
SKU:
6427669003731
486,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
BATERIE STATIVA BIDEU ADORE WHITE/CHROME BDR6
SKU:
5902194971362
486,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
Masina de Tuns Gazon Electrica Ruris SF7A106 7062016
SKU:
6424340250507
484,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Fierastrau circular 1200W rpm: 5000 min-1 Graphite 58G488
SKU:
5902062584885
483,00 leibuc
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G488 |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
481,00 lei
| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
480,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 3500 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Pompa submersibila apa curata cu melc 0.50hp 115m BAR-4QGD050
SKU:
6421000003930
471,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|
Vopsea Savana superlavabila, alba, exterior 15l
SKU:
6420319745012
470,50 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 15L |














