Catalog online
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 9 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525295
1.317,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N265 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526834
1.317,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N309 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525141
1.317,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GRECIA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525493
1.373,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
1.204,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
1.204,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta auto din teava amprentata Modern 2050 x 3000 mm
SKU:
4000000522393
2.409,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
1.168,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
1.079,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
SKU:
5905952111666
18,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 613 stejar japonez Esquero
SKU:
4000000516552
22,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952037386
18,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 508 stejar inchis Smart flex
SKU:
5905952037218
18,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar inchis |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 508 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
SKU:
5905952180303
22,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 622 stejar alb Esquero
SKU:
5905952231258
22,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar alb |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 622 |
Plinta 545 smart flex lemn african 250
SKU:
5905952063828
18,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Lemn african |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 545 |
Parchet laminat Mill Oak Atlantic K476, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456139244
80,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K476 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Vintage Classic 8156, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 10mm, 1.727mp/cut
SKU:
4042456407060
67,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8156 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8mm, clasa 32, 5552, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734030188
48,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5552 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
48,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8 mm, clasa 31, stejar, 8352, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031475
48,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8352 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
PARCHET SAMBA OAK ESSENTIAL PURE CREAM CT TL 1123 14MM triplu stratificat 1.31mp/cut
SKU:
8605011278853
196,00 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1123 x 194 mm |
| Cod produs | Stejar Pure Cream |
| Grosime | 14 mm |
Parchet laminat Easy Touch Fresco Snow 45772-0251, finisaj lucios, 1383 x 159 mm, grosime 8 mm, culoare Stejar
SKU:
9006936068269
78,99 leiMP| Brand | Kaindl |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1383 x 159 mm |
| Cod produs | 45772-0251 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
SKU:
4605151140474
83,50 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
PARCHET LVT PROGRESSIVE HOUSE CLICK JASON 4.4MM
SKU:
4605151140498
99,00 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Jason |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet LVT Progressive House Mario, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Gri
SKU:
4605151140436
97,99 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Mario |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet triplustratificat Samba Stejar Nature Clasic, 1123 x 194 mm, grosime 14 mm, culoare Stejar
SKU:
8605011278886
222,50 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1123 x 194 mm |
| Cod produs | Stejar Nature Clasic |
| Grosime | 14 mm |
PARCHET LVT PROGRESSIVE HOUSE CLICK ERIC 4.4MM
SKU:
4605151140450
102,50 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Eric |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Novella Classic K396, grosime 8 mm
SKU:
8680734031123
51,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
Parchet laminat Gallery Picasso, clasa 33, grosime 12 mm, Gri
SKU:
4630019054013
106,00 leiMP| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1292 x 116 mm |
| Cod produs | 1233 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 33 |
Parchet laminat Novella Flooring 5236, clasa 31, grosime 8 mm, crem
SKU:
8680734031062
43,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5236 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Novella Rustic 8222, clasa 31, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031079
44,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8222 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Novella Classic 5940, clasa 33, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031055
43,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5940 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat stejar Cremona 8mm K031
SKU:
8680734030102
48,50 leiMP| Brand | vilo |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K031 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus MILANO 12 mm PP-512
SKU:
6426947066536
79,00 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-512 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus BERGAMO 12 mm PP-513
SKU:
6426947066512
77,50 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-513 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Colt exterior 602 platan arizona Esquero
SKU:
5905952181188
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan arizona |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 602 |
Colt interior 602 platan arizona Esquero
SKU:
5905952180822
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan arizona |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 602 |
Element imbinare 602 platan arizona Esquero
SKU:
5905952180464
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan arizona |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 602 |
Terminatie stanga/dreapta 613 stejar japonez Esquero
SKU:
4000000516477
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |













































