Catalog online
Boiler electric Ariston Andris RS 15 EU, 1200 W, Rezervor 15L, Montare Deasupra Chiuvetei
SKU:
5414849554368
525,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 7.4 Kg |
| Putere | 1.2 KW |
| Latime | 36 cm |
| Adancime | 32.4 cm |
| Inaltime | 36 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 15 L |
Boiler electric Ariston RS 10 Andris, 1200 W, Rezervor 10L, Montare Deasupra Chiuvetei
SKU:
5414849554344
508,50 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 6.6 Kg |
| Putere | 1.2 KW |
| Latime | 36 cm |
| Adancime | 27.6 cm |
| Inaltime | 36 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 10 L |
Scaun din otel si polirattan Hercules clasic pentru gradina
SKU:
5908227361124
141,50 lei| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
873,50 leibuc| Cod produs | REA-U6600 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Royal |
| Lungime | 625 mm |
| Latime | 360 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
589,50 lei| Cod produs | REA-U5055 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Berta |
| Lungime | 560 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 125 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei| Cod produs | REA-U6625 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo Black Aiax |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
589,50 lei| Cod produs | REA-U6210 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo 61 |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
481,00 lei| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
86,50 leiMP| Gama | SG Arme |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
86,50 leiMP| Gama | SG Ark Silver |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
86,50 leiMP| Gama | SG Fluxo |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Ark Ivory 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575025814
86,50 leiMP| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Ivoar |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Faianta Statuario, model marmura, 2051-0208, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083038
63,00 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta bej Aquarelle Light Beige, 5965, 25×50 cm
SKU:
3800745596519
56,00 leiMP| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Willow Beige 6206, tip lemn, 20×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745620610
87,50 leiMP| Gama | Willow |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Willow Brown 6207, tip lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745620719
100,00 leiMP| Gama | Willow |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Decor Grey 6055, tip piatra, 15.5×60.5 cm, culoare gri
SKU:
3800745605518
86,00 leiMP| Gama | Alpino decor |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie District Grey 6167, tip ciment, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745616712
92,00 leiMP| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata District Beige 6166, tip ciment, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745616613
91,00 leiMP| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Braga Brown 9204, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745920413
87,50 leiMP| Gama | Braga |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bergen Beige 6056, tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745605655
75,50 leiMP| Gama | Bergen |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bergen Decor Beige 6108, tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745610819
79,00 leiMP| Gama | Bergen |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata tip marmura Venato floor, 45×45 cm, 9891, Alb
SKU:
3800745989113
57,00 leiMP| Gama | Venato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Statuario, model piatra, 6060-0352, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005083175
75,50 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Statuario, model piatra, 6060-0351, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005083151
73,50 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granito, model piatra, 6060-0282, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005081362
69,00 leiMP| Gama | GRANITO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Travertine, model piatra, 6046-0131, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005070229
66,50 leiMP| Gama | Travertine |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ceppo, model piatra, 4046-0126, 45 x 45 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085650
66,50 leiMP| Gama | CEPPO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Hol, Dinning |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
































































