Catalog online
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 26mm Yato YT-1046
SKU:
5906083910463
37,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1046 |
Ruleta de buzunar Ramforsată 10m x 25mm cu autoblocare, plastic, cauciuc, oțel
SKU:
6421948101408
37,00 lei
Termos auto Hausberg HB-H1460, 450 ml, otel inoxidabil
SKU:
6423808031726
37,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru/argintiu |
| Material | Otel inoxidabil |
BEC LED SMART MINI GLOBE 4.9W RGB+W 2700K CU TELECOMANDA ASMG14RGBW include taxa verde 1.61 lei fara TVA
SKU:
5999097933146
37,00 lei
| Putere | 4.900 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 88 mm |
| Diametru | 45 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Greutate | 1 Bucati |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
Contratreapta pentru scari Milano Grey, model ciment, 17.5×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
4000000537373
37,00 leiBUC
| Gama | MILANO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior/Interior |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Exterior/Interior |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Ingrasamant organic mineral pentru lemnoase decorative AGRO 3kg
SKU:
8594005006492
37,00 lei
| Brand | Agro CS |
|---|
Faianta maro SIENA Brown 5351 model marmura, 20×30 cm
SKU:
3800745535112
37,00 leiMP
| Gama | SIENA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Contratreapta pentru scari Istanbul Grey, 17.5×120 cm, Gri
SKU:
4000000537359
37,00 lei
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
37,00 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Placa policarbonat 2×1.05 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
4000000272465
37,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Adeziv pentru gresie si faianta interior CERESIT CM9 25KG
SKU:
5946043000025
37,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Cleste pentru popnituri, 225 mm LT70023
SKU:
6421948700236
37,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT70023 |
Cap perie centrala Viadrus, plata, LT55900
SKU:
6421948559001
37,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55900 |
Cleste cuie 180mm, maner PVC, forjat LT41138
SKU:
6421948411385
37,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT41138 |
Galeata tabla zincata 10L LT35766
SKU:
6421948357669
37,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35763, LT35766 |
Racord compresiune eurocon 3/4″ pentru teava PEXAL D.16×2 mm (2 buc) 67861x12Y
SKU:
5901095630101
36,50 lei
| Diametru | 16mm |
|---|---|
| Racord | 3/4toli |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Filet | Interior |
Burlan-ramificatie PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617526
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Burlan-ramificatie PVC Brown D80
SKU:
5902241617519
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Brown |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |














