Catalog online
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
78,00 leiMP
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Chei tubulare cu antrenor torx 1/4″ 7 piese Topex 39D378
SKU:
5902062393784
38,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D378 |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
78,00 leiMP
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
78,00 leiMP
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie 6224 Nature Green tip ciment, 45 x 45 cm, culoare verde
SKU:
3800745622416
72,00 leiMP
| Gama | Nature Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
58,50 leiMP
| Gama | Nature Natural |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta 4874 Nature Green tip ciment, 30 x 60 cm, culoare verde
SKU:
3800745487411
72,00 leiMP
| Gama | Nature Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta 4876 Tessuto Taupe tip textil, 30 x 60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745487619
74,00 leiMP
| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta 4877 Tessuto Lila tip textil, 30 x 60 cm, culoare mov
SKU:
3800745487718
73,00 leiMP
| Gama | Tessuto Lila |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta RV Abidos Blanco 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836292
62,50 leiMP
| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta RV Abidos Gris 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836308
62,50 leiMP
| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
67,50 leiMP
| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
81,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
64,00 leiMP
| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb IZOLA 5894 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745322118
71,00 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb model tip piatra Celine White, 4695, 30×60 cm
SKU:
3800745469516
57,00 leiMP
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alba DELPHI WHITE 4856-4928, tip marmura, finisaj lucios, 25x50cm
SKU:
3800745485615
56,00 leiMP
| Gama | Delphi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alba IZOLA 5889 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745588910
71,00 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alba WHITE GLOSS 5254 model 20×30 cm
SKU:
3800745525410
48,00 leiMP
| Gama | GLOSS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
64,50 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
37,00 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Blue, 4744, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745474411
72,00 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 10mm Yato YT-1676
SKU:
5906083916762
28,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1676 |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
50,99 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 11mm Yato YT-1677
SKU:
5906083916670
27,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1677 |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 12mm Yato YT-1678
SKU:
5906083916786
23,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1678 |
Faianta bej Aquarelle Light Beige, 5965, 25×50 cm
SKU:
3800745596519
56,00 leiMP
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 13mm Yato YT-1679
SKU:
5906083916793
32,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1679 |
Faianta CAPRI Beige 5946 model Piatra 25×40 cm, bej
SKU:
3800745594614
59,00 leiMP
| Gama | Capri |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 14mm Yato YT-1680
SKU:
5906083916809
31,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1680 |
Faianta CAPRI Light Beige 5947 model Piatra 25×40 cm, bej
SKU:
3800745594713
54,50 leiMP
| Gama | Capri |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 15mm Yato YT-1681
SKU:
5906083916816
32,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1681 |
Faianta bej CHIC 5792 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579215
72,00 leiMP
| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 16mm Yato YT-1682
SKU:
5906083916823
35,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1682 |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 17mm Yato YT-1683
SKU:
5906083916830
40,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1683 |














