Catalog online
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
589,50 lei| Cod produs | REA-U5055 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Berta |
| Lungime | 560 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 125 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
589,50 lei| Cod produs | REA-U6210 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo 61 |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Fierăstrău electric pe acumulator Ruris DAC 2524E, 20V, 25 cm, portocaliu, cu acumulator
SKU:
6424340609824
585,50 lei| Tip pornire | Electrica |
|---|---|
| Alimentare | Acumulator |
| Tip motor | Electric |
| Material | Plastic Metal |
| Continut pachet | 1 x mini fierastrau electric |
| Culoare | Portocaliu |
| Putere | 80 kW |
| Tensiune | 20 V |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Greutate | 2.45 g |
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
582,50 lei| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Suport sustinere, Finalizare |
| Material | Fonta |
| Diametru | 700 mm |
| Culoare | Negru intens |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 28 kg |
DBO180Z MASINA DE SLEFUIT 125MM FARA ACUM include taxa verde 2.5 lei fara tva
SKU:
088381658584
582,50 leiAspirator uscat-umed WD 3 filtru 53l/s Karcher 15L 1000W 1.628-122.0
SKU:
4054278940618
578,00 lei| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator uscat – umed |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer aspirat | 4020 L/min |
| Putere aspirare | 210 mbar |
| Lungime furtun | 2 m |
| Lungime cablu alimentare | 6 m |
| Greutate | 4.6 kg |
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
560,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Material | Otel |
| Alte caracteristici | Iluminare |
| Culoare | Bej |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Putere | 163 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Inaltime | 86.1 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Design | Decorativa |
| Tip panou | Electronic |
| Debit aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Capac OZ Urban Acces pătrat 600x600mm oțel zincat pietonal cu mâner
SKU:
6427669002093
553,50 lei| Material | oțel zincat |
|---|---|
| U.M. | buc |
FRITEUZA TEFAL EY245310 AIRFRYER include taxa verde 4.38 lei fara tva/buc
SKU:
3045387291082
550,00 lei| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model | EY245310 |
| Material | plastic |
| Utilizare | pentru mancaruri crocante, prajite sau coapte fara ulei |
| Greutate | 5.71 |
| Culoare | verde |
| Tensiune | 220 |
| Alte caracteristici | 10 programe automate, ecran tactil LCD, functie oprire automata, timer |
| Putere | 1500 |
| Capacitate | 5 |
| Inaltime | 32.5 |
| Dimensiuni | 32.5 x 27.3 x 37.5 |
| Cod produs | 7211419108 |
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
BATERIE STATIVA LAVOAR INALT ADORE WHITE/CHROME BDR2L
SKU:
5902194971331
546,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
546,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 5000 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Baterie perete cada-duș Ferro Adore, cromat, monocomandă, alama, 35mm
SKU:
5902194971300
545,50 leiCamin Monolitic Plus 700X700 mm, Dakota
SKU:
6424167007421
540,50 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 700X700 |
Foarfeca Electrica Multifunctionala Ruris F455 455F2021
SKU:
6424340434631
537,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Algeo Square – baterie stativa pentru lavoar inalt,BAQ2L
SKU:
5902194956079
535,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Square |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Radiator baie Ferroli Talia PP cromat, curbat, 500×960 mm
SKU:
047250410002
528,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Crom |
Usa teracota pentru semineu/soba, model Bamboo, nichelata – 660316
SKU:
5949034901950
526,00 lei| Cod produs | 660316 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Electropompa fonta, H50m, Q52l/min, 1100w, Hp1 BAR-JET100S
SKU:
6421000004210
526,00 lei| Brand | Everpro |
|---|




































