Catalog online
Gresie Nest Light Gray 33×66 cm, 32660112, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541069017
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Usa interior VIDORA 80 cm Steel Ash
SKU:
4000000564430
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552956
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Piesa decorativa Botticino Art Beige 4726, tip marmura, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745472615
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Trevi Grey 4980, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
3800745498011
Faianta rectificata Nobile Anthracite 4942, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745494211
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
Faianta Nairobi Beige 4977, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745497717
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557227
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Always |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Bec hota 40W E14 TG-2104.03140 TOTAL GREEN EL0026234
SKU:
5949027057084
Gresie Gres SP Mid Grey 6423, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri
SKU:
3800745642315
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968










































