Catalog online
Baterie stativa lavoar, auriu deschis Fiesta Gold BFI2G
SKU:
5903738224074
445,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Fiesta |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | auriu |
Baterie stativa spalator BZA42B Zumba II, crom/negru 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979801
284,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri argintiu/negru |
Baterie stativa spalator BZA42P Zumba II, crom/bej 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979863
280,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zumba II |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | bej |
Baterie stativa spalator BZA42W Zorba II, crom/alb 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979825
284,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb/argintiu |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/GRI PIPA FLEXIBILA BZA4S
SKU:
5902194969840
263,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/NEGRU PIPA ELASTICA BZA4B
SKU:
5902194955089
263,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru/argintiu |
Baterie tip lebada pentru apa rece EP-B107
SKU:
6421000044872
54,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | EP-B107 |
| Brand | Everpro |
BATERIE VASTO CADA-DUS PIPA MOBILA BVA3A
SKU:
5902194931328
303,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BCA Celco Standard 625x100x240mm
SKU:
3000000098301
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x100x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Celco Standard 625x75x240mm
SKU:
3000000098004
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x75x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Prefab 620x100x240mm
SKU:
4000000280194
950,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x100x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
BCA Prefab 620x200x240mm
SKU:
4000000280033
999,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x200x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Bec cuptor 15W E14 TG-2104.01115 TOTAL GREEN EL0026232
SKU:
5949027057060
4,70 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec cuptor |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | EL0026232 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |
Bec hota 40W E14 TG-2104.03140 TOTAL GREEN EL0026234
SKU:
5949027057084
3,20 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec hota |
| Greutate | 0.02 kg |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0026234 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |
BEC LED 10W 3000K E14 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563541
9,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 3000K E27 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985563572
11,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 4200K E14 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563558
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 4200K E27 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563589
9,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 6400K E14 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985563534
12,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 6400K E27 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985563565
9,90 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 3W 6400K G9 220-240V 001-023-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985538204
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 8W GU10 3000K 175-250V 001-002-0008 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985550138
9,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E14 10W 4200K, 175-250V 001-003-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563404
9,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E14 10W 6400K, 175-250V 001-003-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563381
12,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 10W 4200K, 175-250V 001-041-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554235
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 15W 6400K, 175-250V 001-006-0015 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985523118
14,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB GALBEN 3W E27 175-250V 001-017-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985551685
7,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 2700K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554716
11,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 4200K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554723
11,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 6400K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554730
12,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED CAPSULE 7W 6400K G9 220-240V 001-023-0007 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554853
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED E27/8W/24V/6400K SPN6509Y include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949054915302
16,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 24V |
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED FLOWER 40W E40 4000LM 6500K LOHUIS (32627) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668032627
115,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | ED90 |
BEC LED LUMANARE 6W 6400K E14 175-250 001-003-0006 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985550152
5,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
Bec LED PHILIPS 10 75W 1055lm 865(CDL) A60, E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8720169253193
15,50 lei| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |




























