Catalog online
Piesa decorativa Santana Mix Anthracite 9358, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri inchis
SKU:
3800745935813
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Grey 9357, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745935714
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 2786 GALICIA LIGHT 6×25 cm
SKU:
3800745278613
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2851 MYSTIC LINES GREY 20×50 cm
SKU:
3800745285116
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394














