Catalog online
Baterie stativa bucatarie, pipa lunga Stillo BSL4 FERRO
SKU:
5902194929851
171,00 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Greutate | 0.8835 kg |
| Cod model | BSL4 |
| Material | Alama |
BATERIE STATIVA LAVOAR ADORE WHITE/CHROME BDR2
SKU:
5902194971324
405,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
BATERIE STATIVA LAVOAR COMBO CU PIPA MOBILA BCM2A
SKU:
5902194961332
162,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Combo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
BATERIE STATIVA LAVOAR CU VENTIL SQUARE ,CROM BAQ2
SKU:
5902194946636
263,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE STATIVA LAVOAR INALT ADORE WHITE/CHROME BDR2L
SKU:
5902194971331
546,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
Baterie stativa lavoar inalta Vitto VerdeLine, crom BVI2LVL
SKU:
5903738211593
488,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru cu pipa mobila BTR2ABL
SKU:
5903738254408
152,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru fara ventil BTR2BL
SKU:
5903738254392
233,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Baterie stativa lavoar, auriu deschis Fiesta Gold BFI2G
SKU:
5903738224074
445,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Fiesta |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | auriu |
Baterie stativa spalator BZA42B Zumba II, crom/negru 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979801
284,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri argintiu/negru |
Baterie stativa spalator BZA42P Zumba II, crom/bej 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979863
280,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zumba II |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | bej |
Baterie stativa spalator BZA42W Zorba II, crom/alb 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979825
284,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb/argintiu |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/GRI PIPA FLEXIBILA BZA4S
SKU:
5902194969840
263,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/NEGRU PIPA ELASTICA BZA4B
SKU:
5902194955089
263,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru/argintiu |
Baterie tip lebada pentru apa rece EP-B107
SKU:
6421000044872
54,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | EP-B107 |
| Brand | Everpro |
BATERIE VASTO CADA-DUS PIPA MOBILA BVA3A
SKU:
5902194931328
303,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Baterii VARTA Longlife Max Power AAA Alcaline 2 buc 1.5V Multicolor
SKU:
4008496114733
11,50 lei
| Tip produs | Baterie |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Tip baterie | Alcalin |
| Culoare | Multicolor |
| Tensiune | 1.5 V |
BCA Celco Standard 625x100x240mm
SKU:
3000000098301
1.260,00 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x100x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Celco Standard 625x75x240mm
SKU:
3000000098004
1.260,00 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x75x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
Bec cuptor 15W E14 TG-2104.01115 TOTAL GREEN EL0026232
SKU:
5949027057060
4,70 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec cuptor |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | EL0026232 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |
Bec hota 40W E14 TG-2104.03140 TOTAL GREEN EL0026234
SKU:
5949027057084
3,20 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec hota |
| Greutate | 0.02 kg |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0026234 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |
BEC LED 10W 3000K E14 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563541
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 3000K E27 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985563572
11,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 4200K E14 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563558
10,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 4200K E27 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563589
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 6400K E14 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985563534
12,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 10W 6400K E27 175-250V 001-005-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985563565
9,90 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 3W 6400K G9 220-240V 001-023-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985538204
10,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 8W GU10 3000K 175-250V 001-002-0008 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985550138
9,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E14 10W 4200K, 175-250V 001-003-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563404
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E14 10W 6400K, 175-250V 001-003-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563381
12,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 10W 4200K, 175-250V 001-041-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554235
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 15W 6400K, 175-250V 001-006-0015 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985523118
14,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB GALBEN 3W E27 175-250V 001-017-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985551685
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |
| Tip produs | Becuri LED |














