Catalog online
Faianta Country Cherry Shaded Rustical 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449782
72,00 leiMP| Gama | Country |
|---|---|
| Culoare | Maro, Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 6.5×24.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Caramida |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Beige 600x110x8mm
SKU:
5903313360968
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Brown 600x110x8mm
SKU:
5903313361002
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Ovation Beige 1197x597x8mm
SKU:
5903313337991
147,00 leiMP| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Tacoma White 1197x597x8mm
SKU:
5903313304641
147,00 leiMP| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Graphite 30x60x0.72 cm 62360110
SKU:
8698541062384
53,50 leiMP| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Ice 30x60x0.72 cm 62360510
SKU:
8698541064654
53,50 leiMP| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Rock 30x60x0.72 cm 62360210
SKU:
8698541062407
53,50 leiMP| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Centura scule, material textil, 5 compartimente LT78751
SKU:
6421948787510
36,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT78751 |
Gresie City Ice White 60x60x0.85 cm 76660210
SKU:
8698541069529
57,50 leiMP| Gama | City |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
78,00 leiMP| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Chei tubulare cu antrenor torx 1/4″ 7 piese Topex 39D378
SKU:
5902062393784
38,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D378 |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
78,00 leiMP| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
78,00 leiMP| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie 6224 Nature Green tip ciment, 45 x 45 cm, culoare verde
SKU:
3800745622416
72,00 leiMP| Gama | Nature Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
58,50 leiMP| Gama | Nature Natural |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta 4874 Nature Green tip ciment, 30 x 60 cm, culoare verde
SKU:
3800745487411
72,00 leiMP| Gama | Nature Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta 4876 Tessuto Taupe tip textil, 30 x 60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745487619
74,00 leiMP| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta 4877 Tessuto Lila tip textil, 30 x 60 cm, culoare mov
SKU:
3800745487718
73,00 leiMP| Gama | Tessuto Lila |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta RV Abidos Blanco 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836292
62,50 leiMP| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta RV Abidos Gris 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836308
62,50 leiMP| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
67,50 leiMP| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
81,50 leiMP| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |




































