Catalog online
Faianta Verano Burgundy 10×30 cm VRO14, rosu, finisaj lucios
SKU:
8691273631606
72,00 leiMP| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Verano White 10×30 cm VRO01, alb, finisaj lucios
SKU:
8691273198703
72,00 leiMP| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Alb |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Verano Dark Green 10×30 cm VRO25, verde inchis, finisaj lucios
SKU:
8691273368106
72,00 leiMP| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Verde inchis |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
65,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
59,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
65,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 30×90 cm QK11, Gri, finisaj lucios
SKU:
8692844915767
59,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta rectificata Astoria Turquoise Decofon Magnifica 1.QK17, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8697497188803
65,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta Terra Carbon 33×66 cm model lemn 55009845
SKU:
8697819040239
68,50 leiMP| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
68,50 leiMP| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
59,00 leiMP| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
65,00 leiMP| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Astoria Turqoise-Magnifica 1. QK16 30×90 cm
SKU:
8692844915804
59,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Turquoise |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta Verano Turquoise, 10×30 cm VRO90, model decor, turquoise, finisaj lucios
SKU:
5949005772060
72,00 leiMP| Gama | Verano |
|---|---|
| Culoare | Turquoise |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Design | Decor |
Faianta Crayon Light Grey 10×30 cm, CYN47, model decor, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8691273179108
72,00 leiMP| Gama | Crayon |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Design | Decor |
Faianta Marvy Glossy Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915415
59,00 leiMP| Gama | Marvy |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Faianta Marvy Glossy Decofon Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190202
65,00 leiMP| Gama | Marvy |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Faianta Bumpy Blue 850113, 10×40 cm, model monocolor, albastru finisaj mat
SKU:
8698541048562
75,50 leiMP| Gama | Bumpy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 10×40 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Grosime | 8.5 mm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
Faianta Ayrona Blanco 25×50 cm, model ciment, finisaj mat, alb, model ciment, finisaj mat, alb
SKU:
8432597583697
69,50 leiMP| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Ayrona Lines relief 25×50 cm, model dungi, finisaj mat, gri, model dungi, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583727
69,50 leiMP| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Dungi |
Faianta Boheme Beige 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597583529
60,00 leiMP| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Faianta Boheme Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583567
60,00 leiMP| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Faianta Boheme Olas Beige 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, bej, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597583598
69,50 leiMP| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Faianta Boheme Olas Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583628
69,50 leiMP| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Faianta Feel Olive Brillo 6×25 cm, model ciment, finisaj lucios, crem, model ciment, finisaj lucios, crem
SKU:
8445583515879
180,00 leiMP| Gama | Feel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 32 |
| Greutate | 8.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |





































