Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 14621 VT-8504 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656603
288,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
41,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
114,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
86,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65 ,1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb
SKU:
8699490904084
76,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.010.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
182,50 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
76,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED EL 1981, 4000K, 36w negru
SKU:
3800159028156
828,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 20 W, 40 W |
| Material | Metal, PVC |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K, Lumina neutra |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
240,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
182,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
266,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
120,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
336,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
189,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
339,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Proiector ambiental pentru gradina, Antal Crom 2xGU10, 35W IP44 EL0033130
SKU:
5949027077198
118,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 35 W |
| Material | Otel inoxidabil |
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
178,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Alb 4000K SKU-443 VT-20
SKU:
3800157630993
67,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Proiector |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
116,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
81,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector LED SMD Cip SAMSUNG Corp Negru Alb cald SKU-400 VT-30
SKU:
3800157629195
68,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Proiector |
Banda LED SMD5050 60 LED/m RGB IP65 Vtac – SKU-2155 5M
SKU:
3800230621559
63,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
Corp de iluminat de interior SLIM-24 /056-003-0024 Horoz
SKU:
8680985530628
54,00 lei
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 24 W |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
Aplica LED Starry Cover 36W, Culoare Interschimbabila 3 in 1 7608 VT-8436
SKU:
3800157652230
202,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 36 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
Tapet clasic Charm P S21532-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051725
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet dungi Gala P S20515-3, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601044727
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Enigma P S20510-3, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601044642
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Esthetic Hall P S21551-5, 10 m x 0.53 m, negru
SKU:
8681601051992
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21538-1, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051756
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Diamante P S9519-4 , 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601034001
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Charm P S21531-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051695
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21539-1, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051800
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Diamante P S9517-5, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601033653
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Lagom P S21616-4, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601052081
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Mirage P S21505-7, 10 m x 0.53 m, verde
SKU:
8681601051602
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Charm P S21531-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051688
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Diamante P S9517-2, 10 m x 0.53 m, crem
SKU:
8681601033622
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Charm P S21532-6, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051749
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|














