Catalog online
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
65,00 leiMP| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
65,00 leiMP| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb, Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Lilac Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192527
65,00 leiMP| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Lilas |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Lilac, model marmura, 30×90 cm, Lila, finisaj lucios
SKU:
8692844917662
59,00 leiMP| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Lilas |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
59,00 leiMP| Gama | Oasis |
|---|---|
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Sante Aqua, model marmura, 30×90 cm, Albastru marin, finisaj lucios
SKU:
8692844918003
59,00 leiMP| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Sante Turquoise, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8692844918041
59,00 leiMP| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Sante White, model marmura, 30×90 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915477
59,00 leiMP| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra Grey, model ciment, 30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918201
56,50 leiMP| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra Turquoise, model ciment,30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918225
56,50 leiMP| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra Dried Rose, model ciment, 30×90 cm, Rose, finisaj mat
SKU:
8692844918263
56,50 leiMP| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Rose |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla Diamond White 3395, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339512
89,00 leiMP| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Green 3400, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340013
89,00 leiMP| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla White 3394, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339413
89,00 leiMP| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato Diamond White 3388, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338812
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Athena Diamond White 3390, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339017
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Viola Bordo 3393, model marmura, 24.4×74.4 cm, rosu
SKU:
3800745339314
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bordo |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Green 3392, model marmura, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745339215
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato White 3387, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338713
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Athena White 3389, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338911
89,00 leiMP| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
42,50 leiMP| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Classic Carrara Gold DK, CLA12, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios, in relief
SKU:
8698853175413
39,99 leiMP| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Concepto, 1260-0077-4201, model monocolor, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005083571
124,00 leiMP| Gama | CONCEPTO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra White QK17, model ciment, 30x90x0.9 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8692844918249
56,50 leiMP| Gama | Terra |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
155,00 leiMP| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |







































