Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Cablu elastic etp 2 buc D[mm]: 8; L[m]: 1.2 EVOTOOLS PROFESSIONAL 674339
SKU:
5949034988340
8,40 lei
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
55,00 leiMP
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |














