Catalog online
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC MARO 300 ml
SKU:
7612894011050
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Banda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda dublu adeziva, suport burete 25 mm x 5M LUMYTOOLS LT07772
SKU:
6421948077727
9,90 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC ALB 300 ml
SKU:
7612894823059
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac violet – SKU-2531 VT-555 10m
SKU:
3800157619547
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac verde vt-555 24V- SKU-2517 10m
SKU:
3800157605700
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac galben vt-555 24V- SKU-2518 10m
SKU:
3800157605717
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Lustra suspendata 220V dia 600mm metal+acrylic OVK-PL5252-600
SKU:
4000000541158
387,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | OVK-PL5252-600 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V dia 450mm negru/alb/gri, metal+acrylic OVK-PL5248-450
SKU:
4000000541110
368,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Cod produs | OVK-PL5248-450 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Erste Glacier 1680lm 4000K EL0060115 Culoare Alb
SKU:
5949027122683
153,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alba |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203
SKU:
4000000541134
456,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | OVK-PL5203 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 3 cadre 200×400, 300×600, 400x800mm, alb/negru OVK-PL5105-40*80
SKU:
4000000541196
897,00 lei
| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 80 W |
| Cod produs | OVK-PL5105 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5245
SKU:
4000000541103
456,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 50 W |
| Cod produs | OVK-PL5245 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 2700K |
Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600
SKU:
4000000541141
381,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5243-600 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
711,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Tania crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023850
SKU:
5949027050191
189,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 400x400x280 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023850 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra LED Orion Chrome 30W, 4000K, 600x180mm, 110-240V 019-017-0030
SKU:
8680985552873
265,99 lei
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Material | Acril, Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Tania Crom+Alb 1XE27 60W
SKU:
5949027065300
67,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0028511 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
222,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
39,00 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Dimensiune | 240×85 mm |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0030760 |
| Material | ABS |
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
40,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
9,90 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
ERSTE-LAMPA BIROU KLARA ALB 1XE27 40W EL0032131 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949027075071
59,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa birou |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0032131 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa solara LED Yorick negru 5.5×5.5×36.5cm EL0042381
SKU:
5949027103934
5,20 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa solara |
| Dimensiune | 5.5×5.5×36.5 mm |
| Cod produs | EL0042381 |
| Material | Plastic |
Corp de iluminat aparent electronic 1x18W IP65 NV-4201.42118 NOVELITE EL0044313
SKU:
5949027108656
81,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.59 kg |
| Putere | 1x18W |
| Cod produs | EL0044313 |
| Dulie | G13 |
Bec cuptor 15W E14 TG-2104.01115 TOTAL GREEN EL0026232
SKU:
5949027057060
4,70 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec cuptor |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | EL0026232 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |
Bec hota 40W E14 TG-2104.03140 TOTAL GREEN EL0026234
SKU:
5949027057084
3,20 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec hota |
| Greutate | 0.02 kg |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0026234 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
23,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 76011 VT-8473 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656597
279,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
| Material | Metal, Plastic |














