Catalog online
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED EL 1981, 4000K, 36w negru
SKU:
3800159028156
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 20 W, 40 W |
| Material | Metal, PVC |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K, Lumina neutra |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Proiector ambiental pentru gradina, Antal Crom 2xGU10, 35W IP44 EL0033130
SKU:
5949027077198
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 35 W |
| Material | Otel inoxidabil |
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Corp de iluminat de interior SLIM-24 /056-003-0024 Horoz
SKU:
8680985530628
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 24 W |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
Aplica LED Starry Cover 36W, Culoare Interschimbabila 3 in 1 7608 VT-8436
SKU:
3800157652230
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 36 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
Boiler electric, 80 litri, 1.5 kW, Ferroli Isea IS-Swing 80
SKU:
8028693866149
Boiler electric Ariston Lydos R 100L, 1800W, rezervor emailat cu Titan
SKU:
5414849776159
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677























































