Catalog online
Vas expansiune Ferro CO50W 50L rosu pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654831
363,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Volum | 50l |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
608,00 lei| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Motocultor Detoolz 8CP 212cc 4T cu 3 viteze, latime de lucru 100cm, pornire manuala
SKU:
6426910033541
1.474,00 lei| Tip produs | Motocultor |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 0 W |
| Latime de lucru maxima | 100 cm |
Mini Drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 20V 1.5Ah 6″/8″ cu Acumulator
SKU:
6426910040976
215,50 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Tip produs | Drujbe Micul Fermier |
| Cod produs | MF-DA1001-G01 |
| Nivel zgomot | ≤97dB |
| Numar dinti | 1 buc – 18; 1 buc – 23 |
| Pinteni | 1 buc – 37; 1 buc – 46 |
| Pas | 1/4″ |
| Tip motor | Fara perii |
| Capacitate acumulator | 20V, 1.5Ah |
| Dimensiuni | 35x10x35 cm |
| Viteza rotatie in gol | 5000 RPM |
Sera polietilena 1.4×1.4×1.9m 140g/mp UV4 GF-2197 pentru flori si legume
SKU:
6426910024686
380,50 lei| Material | polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
Rindea NEO 50-420 din aluminiu pentru gips-carton 140mm
SKU:
5907558471571
40,50 lei| Tip produs | Rindea |
|---|---|
| Material lama | Aluminiu |
Trimmer electric DEDRA DED8696, 350W, 22cm, gri, sistem TAP & GO, ergonomic
SKU:
5902628869609
85,50 lei| Tip produs | Coasa electrica |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip motor | Electric |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Maner ergonomic |
| Continut pachet | 1 x Motocoasa |
| Culoare | Gri |
| Putere | 350 W |
| Tensiune | 230 V |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Viteză maximă | 12000 |
| Latime taiere | 220 mm |
| Tip baterie | Fara acumulator |
| Lungime | 1800 mm |
| Latime | 220 mm |
| Inaltime | 1000 mm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip maner | Bucla |
| Viteza rotatie in gol | 12000 |
Capsator manual Stanley 6-PHT150, metal, pentru capse G, design ciocan, eficient
SKU:
3253566051505
209,50 lei| Brand | Stanley |
|---|---|
| Model | 6-PHT150 |
| Alte caracteristici | capse G |
| Material | metal |
| Greutate | 1 |
Plintă PVC VOX ESPUMO 203 gri cald 240x8x1.6 cm pentru interior umed
SKU:
5905952286678
53,00 lei| Tip produs | Plinta/bagheta |
|---|---|
| Model | Plinta |
| Utilizare | Interior, Incapere umeda |
| Pentru | Mocheta, Pardoseala laminat, Pardoseala parchet, Placi ceramice, PVC / vinil |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri luminos |
| Montaj | Lipire |
| Inaltime | 80 mm |
| Lungime | 2.400 mm |
| Grosime | 16 mm |
Kit Energy+ GRAPHITE 58GE132: baterie Li-Ion 4Ah 18V cu încărcător 2,3A
SKU:
5902062096159
501,50 lei| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
Curățitor TRIUMF soluție activă 500ml pentru microunde, interior, lichid
SKU:
5946035074638
14,50 leiBaterii VARTA Longlife Max Power AAA Alcaline 2 buc 1.5V Multicolor
SKU:
4008496114733
11,50 lei| Tip produs | Baterie |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Tip baterie | Alcalin |
| Culoare | Multicolor |
| Tensiune | 1.5 V |
Baterie alcalină Varta High Energy 9V 1 buc 6LR61 albastru argintiu
SKU:
4008496559862
14,00 lei| Tip produs | Baterie |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Tip baterie | Alcalin |
| Continut pachet | 1 x Baterie |
| Culoare | Albastru Argintiu |
| Tensiune | 9 V |
| Latime | 19 mm |
Motocultor DeToolz DZ-MT1009-G01 8.5CP 212CC 4T benzina 100cm latime taiere
SKU:
6426910042604
1.730,00 lei| Cod produs | DZ-MT1009-G01 |
|---|---|
| Brand | DeToolz |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Greutate neta | 75 kg |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Alimentare | Benzina |
| Dimensiune | 83 x 48 x 70 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6L |
| Putere | 8.5CP |
| Latime taiere | 1000mm |
| Pornire | La sfoara(manual) |
| Nivel zgomot | 103dB(A) |
| Trepte viteza | 2 inainte 1 inapoi |
| Adancime de lucru | 340mm |
| Tip produs | Motocultoare / Motosape / Accesorii DeToolz |
Sera polietilena Micul Fermier GF-2044 4x2x2m verde cu fereastra si plasa insecte
SKU:
6426910021869
807,00 lei| Tip produs | Sera |
|---|---|
| Utilizare | Hobby |
| Alte caracteristici | Fereastra cu plasa |
| Culoare | Verde |
| Material | Polietilena |
| Lungime | 4 m |
| Latime | 2 m |
| Inaltime | 2 m |
Cornisă din polimer alb CHL5050 pentru bandă LED 50x50mm, 2ml
SKU:
5949098009517
61,50 lei| Material | Polimer |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Plintă polimer alb PPSM 120, 2.2m, rezistentă la umiditate și șocuri
SKU:
5949098008176
83,50 lei| Material | Polimer |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Plintă polimer alb PPBR100C pentru bandă LED, 2.2m, rezistentă la umiditate
SKU:
5949098008886
73,00 lei| Material | Polimer |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Friteuza cu aer cald Daewoo DAF2000, 1500W, 3.6L, touchscreen, crem
SKU:
7132894687128
490,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate | 1 Kg |
| Tip panou | Digital |
| Numar programe | 12 |
| Material corp | Plastic |
Adeziv constructii B 1kg Vady, liant pentru betoane si mortare, rezistenta mare
SKU:
5946105000345
8,90 lei| U.M. | buc |
|---|
Cheie multifunctionala 8in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 256 mm, anti-alunecare
SKU:
6426449022696
35,50 lei| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterii, Boiler, Lavoar |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 40 mm |
| Lungime | 256 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, rosu, 300mm
SKU:
6426449022818
63,00 lei| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterie, Boiler, Lavoar, Vas expansiune |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 30 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Motocositoare Micul Fermier 4.76CP 52cc Benzina Verde cu 10 accesorii
SKU:
6426910037488
416,50 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3.55 kW |
| Capacitate cilindrica | 52 cm³ |
| Viteză maximă | 9500 RPM |
| Tip pornire | Manuala |
| Latime taiere | 254 mm |
| Capacitate | 1 l |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 8 Kg |
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
24,50 lei| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
Lazură cu silicon Oskar stejar auriu 2.5L pentru lemn și metal
SKU:
5946062019862
126,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Hota Hausberg HB-1215 inox 60cm 95W 280m3/h cu iluminare halogen argintie
SKU:
6423808016570
318,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | argintiu |
| Putere | 95 W |
| Tensiune | 220/240V |
Bocanci de protecție Jena S3, marime 40, piele neagră, imblăniți, lamelă metalică
SKU:
8591806234871
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 40 |
| Grad de protectie | S3 |
Disc diamantat continuu Verto 61H2P9 230 mm pentru polizor unghiular, grosime 2 mm
SKU:
5902062664235
44,50 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Utilizare | beton/ceramica |
| Diametru | 230mm |
| Grosime | 2mm |
| Tip produs | diamantat |
Fier de calcat Retro Hausberg HB-7817NG, 1000-1200W, talpa aluminiu ceramic, negru
SKU:
6423808068142
109,00 lei| Tip produs | Orizontal |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Alte caracteristici | Auto-curatare Termostat Protectie supraincalzire Indicator luminos |
| Continut pachet | 1 x Fier de calcat |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Tip panou | Mecanic |
| Trepte viteza | 6 |
| Material | Ceramic Aluminiu |
| Lungime cablu | 1.8 m |
Boiler electric Ariston Regent 80L, oțel, termostat, funcție anti-ingheț
SKU:
5414849693043
642,00 lei| U.M. | buc |
|---|










































