Catalog online
Capac fonta rotund Vodaland D810 mm pentru camine de vizitare, rezistent la sarcini grele
SKU:
6427669001201
668,50 lei| Brand | Vodaland Balkan SRL |
|---|
OSKAR CERAMIC ULTRA LAVABIL DISP SATIN INT ALB 15L
SKU:
5946062012511
667,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Ceramic satin |
| Utilizare | casnica / industriala; pe tencuieli uzuale, gleturi, zidarii, placi de gips-carton, beton si vopsitorii vechi rezistente |
| Aplicabilitate | pensula / trafalet |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
666,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
INSTANT 7 L TN 90044
SKU:
6426206700010
665,50 lei| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 30cm |
| Latime | 12cm |
| Montaj | perete |
Lavoar ceramic alb pentru blat Rea Belinda 46x32x12.5 cm finisaj mat
SKU:
5902557356614
662,50 lei| Tip produs | Lavoar |
|---|---|
| Montaj | Pe blat |
| Forma | Patrat |
| Material | Ceramica |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 46 cm |
| Latime | 32 cm |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Diametru | 46 cm |
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
YT-39009 TRUSA SCULE ELECTRICIENI, 68 PIESE
SKU:
5906083390098
661,50 leiBUC| Tip Produs | Trusa scule |
|---|---|
| Brand | YATO |
Ciocan rotopercutor SDS 1500W 3200 rpm Graphite 58G862
SKU:
5902062588623
660,50 lei| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G862 |
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
660,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 16 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 56.8 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 50 L |
Boiler electric TESY BiLight GCV 50 44 20 B11 TSR, 50l, 2000W, alb
SKU:
3800879119905
656,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 50 4420 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Radiator otel GR F 22 600×1600 mm
SKU:
8699284108483
649,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600×1600 mm |
Boiler electric Ariston Regent 80L, oțel, termostat, funcție anti-ingheț
SKU:
5414849693043
642,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Aparat de sudura RURIS AS160MMA 160A invertor portocaliu 5kg
SKU:
6424340488160
641,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Tip produs | Invertor/Aparat sudura |
| Frecventa(Hz) | 50…60Hz |
| Greutate | 5 kg |
| Tensiune | 230V |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
695,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Dispozitiv pentru taiat placi ceramice 1000mm Topex 16B273
SKU:
5902062092489
625,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 16B273 |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
619,50 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
608,00 lei| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Fierastrau circular manual, 165 mm, 1100W, 3.7kg HS6601
SKU:
088381806404
606,00 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HS6601 |
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
605,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Foarfeca electrică cu acumulator RURIS 4024E, 20V, 4Ah, 45cm, portocalie
SKU:
6424340609831
603,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Lungime lama | 45 cm |
| Tensiune | 20 V |
| Tip produs | Foarfeca electrica cu acumulator |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Greutate bruta | 2.20 kg |
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
602,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Fierăstrău electric telescopic pe acumulator RURIS 1424E, 20V, 4Ah, cu tehnologie ALFA UP
SKU:
6424340605826
600,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Greutate bruta | 2.5 kg |
| Tensiune | 20 V |
| Tip produs | Fierastrau electric |
Radiator baie Ferroli Talia PP cromat, curbat, 500X1200 mm
SKU:
0047250412009
598,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Crom |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
597,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1400 mm
SKU:
8699284108469
590,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
589,50 lei| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
589,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
589,50 lei| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |












































