Catalog online
Faianta Monoporosa Wavy Gloss White 1174, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745117417
Faianta Mat White 4634, tip monocolor, 30×60 cm, alb
SKU:
3800745463415
Faianta Marina Glossy Bianco 8280, tip dungi, 25×40 cm, alb
SKU:
3800745828016
Lavoar Roma New 55 K07-028 Cersanit
SKU:
6423078000507
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare alba
SKU:
8435259992653
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |


































