Catalog online
GARD VIU ARTIFICIAL MF 1*3M FRUNZE G01 MF-EP3020-G01
SKU:
5949410000598
68,50 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Latime | 1 m |
| Lungime | 3 m |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Plasa protectie |
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
2.154,00 lei
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Tip produs | cuptor |
| Putere | 3500 |
| Model | BOS67371CLI |
| Alte caracteristici | design retro; HomeMade Plus; programator electronic cu afisaj retro; PerfectGrill; ExtraSteam; Gratin; ghidaje de sarma; siguranta termoelectrica |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Culoare | bej |
| Material | tabla emailata |
| Volum | 77 |
| Alimentare | electric |
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
25,00 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
| Inaltime | 250 mm |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
02-435 – SINA OMEGA METALICA GALVANIZATA 1M 1019739
SKU:
5205014016725
10,00 lei
| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Gama | Adeleq |
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490
7,30 lei
| Tip produs | Solutie de dezinfectat, Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare canalizare |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Baie, Bucatarie |
| Cantitate | 0,025 kg |
72-125 Rigla multifunctionala 30cm din otel inoxidabil
SKU:
5907558447385
45,50 lei
| Tip produs | Subler |
|---|---|
| Model | Echer multifunctional |
| Utilizare | Masurare |
| Pentru | Atelier |
| Material | Otel, Aluminiu |
| Lungime | 300 mm |
| Functii | Reglabil |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
63,50 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | ZAM |
| Clasa | standard |
| Material | zamac |
| Culoare | nichel satinat |
| Dimensiuni | 30 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Lungime | 65 |
| Alte caracteristici | cilindru europrofil |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X30 10-0552-3030-00-22-01-GM
SKU:
5052847069752
58,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Finisaj | satinat |
| Dimensiuni | 30 x 30 |
| Clasa | standard |
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260
9,40 lei
| Tip produs | Componenta de schimb, Filtru |
|---|---|
| Model | Cartus, Cartus filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Conducta pentru apa potabila |
DEN BIT STRAT HIDROIZOLATIE FUNDATIE ACOPERIS TERASA 10KG
SKU:
5948966025949
129,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
| Suprafata acoperita | 250 ml/mp per strat |
451016 BISON Spuma Polistiren Pt. Pistol 700ML
SKU:
8710439298337
38,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | portocaliu |
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
15,50 lei
| Inaltime | 77 mm |
|---|---|
| Tip produs | Priza |
| Adancime | 63 mm |
| Latime | 45 mm |
| Model | Schuko |
| Tensiune | 230 V |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Culoare | Alb |
| Brand | Comtech |
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
SADOLIN ACTIVE Lazura Lucioasa Solvent STEJAR DESCHIS 2.5L
SKU:
5948596021793
114,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | stejar deschis |
ASPIRATOR INDUSTRIAL PENTRU MOLOZ,CENUSA,GIPS 1200W 20L
SKU:
5902628659408
309,00 lei
| Tip produs | Aspirator industrial |
|---|---|
| Alte caracteristici | Aspirare |
| Culoare | Negru Gri |
| Putere | 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Alimentare | La retea |
| Material | Plastic Otel |
| Tensiune | 230 V |
| Capacitate | 20 l |
| Viteză maximă | 25000 |
| Tip baterie | Fara |
| Lungime | 350 mm |
| Latime | 350 mm |
| Inaltime | 500 mm |
| Greutate | 5.1 Kg |
| Nivel zgomot | 80 dB |
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
147,00 lei
| Tip produs | Fier de calcat |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1200 W |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 200 ml |
| Material | Ceramic |
| Alte caracteristici | Auto-curatare Incalzire rapida Rezervor apa detasabil |
BLENDER VERTICAL MUHLER 400W 2IN1 + CHOPPER ALB include taxa verde 0.75 lei fara tva/buc
SKU:
3800139242046
110,00 lei
| Tip produs | Mixer vertical |
|---|---|
| Putere | 400 W |
CANTAR DE BUCATARIE CU BOL, HEINNER, MAX 5KG DISPLAY LCB,BLEU HKSBTC5P
SKU:
5949088545148
69,50 lei
| Material | Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
17B703 Cutter precizie, 3 lame
SKU:
5902062141040
27,00 lei
| Tip produs | Cutit |
|---|---|
| Model | Dalta cioplit |
| Alte caracteristici | 3 lame de rezerva |
| Material | Otel |
| Material corp | Guma |
| Lungime | 155 mm |
CREMA BALSAM ELEGANTA DELICATA 1.5L No 11 90033124
SKU:
6422768063921
28,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
2.950,00 lei
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
ARAGAZ LDK 5060 GRAI SHINY GREY RMV HG
SKU:
5949067901415
1.210,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu/negru |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
187,00 lei
| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Utilizare | Etansare, Izolare |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 30 m |
| Aplicabilitate | Ciment, Zidarie |
| Alte caracteristici | Cu durata lunga de viata, Extrem de rezistent, Rezistent la umiditate |
| Pentru | Cadru fereastra/ cadru usa |
FOLIE EXTRA SWS,EXTERIOR 70mmx30ml 145957
SKU:
5411183161580
198,00 lei
| Utilizare | exterior |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5-45°C |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 4BUC/SET 90029769
SKU:
6422768062474
9,00 lei
| Material | 100% celuloza |
|---|---|
| U.M. | set |
STECHER CAUCIUC CP IP20 SPN3110 ALB include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949054908496
6,50 lei
LED TV NEI 55NE6901 SMART F include taxa verde 9.00 lei fara TVA
SKU:
5943808001464
1.845,00 lei
| Diagonala display | 127 cm |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Component input 2 x RF 1 x CVBS |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Clasa energetica | Clasa E |
| Greutate | 9.6 Kg |
FRITEUZA TEFAL EY245310 AIRFRYER include taxa verde 4.38 lei fara tva/buc
SKU:
3045387291082
550,00 lei
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model | EY245310 |
| Material | plastic |
| Utilizare | pentru mancaruri crocante, prajite sau coapte fara ulei |
| Greutate | 5.71 |
| Culoare | verde |
| Tensiune | 220 |
| Alte caracteristici | 10 programe automate, ecran tactil LCD, functie oprire automata, timer |
| Putere | 1500 |
| Capacitate | 5 |
| Inaltime | 32.5 |
| Dimensiuni | 32.5 x 27.3 x 37.5 |
| Cod produs | 7211419108 |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
841,00 lei
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
LT33090 TOPORISCA 0.9 kg PENTRU DESPICAT COADA NYLON
SKU:
6421948330907
135,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | taierea lemnelor |
| Greutate | 900 |
| Lungime | 45 |
| Material | nailon |
EL0085839 HL_APLICA HL A2 PATRAT 23W 3105LM 6500K 18CM IP20 include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027145354
55,50 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Genius |
| Model | KL151139 |
| Culoare | alb |
| Tipul duliei | LED |
| Culoare corp | alb |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere | 18 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Greutate | 0.19 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Lungime | 150 |
| Latime | 150 |
| Inaltime | 40 |
| Clasa energetica | E |














