Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb” în coș deoarece stocul este insuficient (0.008 rămase).
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 20KG
SKU:
5948596005229
64,50 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 20 |
Adeziv flexibil int/ext 1980341 CERESIT CM25 25KG ALB
SKU:
5946043000483
134,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.3-3.8 |
| Greutate | 25 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro, cocoa, interior / exterior, 2 kg
SKU:
9000101107609
33,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, albastru, ocean, interior / exterior, 2kg
SKU:
9000101106503
33,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, antracit, interior / exterior, 2 kg
SKU:
9000101106268
32,00 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Tapet clasic Magia P S20526-3, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601042921
Prețul inițial a fost: 45,50 lei.45,50 leiPrețul curent este: 45,50 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet model vopsea decorativa, 10 m x 0.53 m, crem, Elegantza 2021 210309
SKU:
4000441210309
Prețul inițial a fost: 64,00 lei.64,00 leiPrețul curent este: 64,00 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Parchet laminat V100 TC Modera 8461, model lemn, tip parchet, gri, clasa 32, 8m 2.22mp/cut
SKU:
8680734030218
48,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8461 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
871,50 lei
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
871,50 lei
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Gresie portelanata alba UMBRIA 7332 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733211
58,00 leiMP
| Gama | UMBRIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura alba Elada 33,3×33,3 cm cod 9854
SKU:
3800745985412
57,00 leiMP
| Gama | Elada |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Odessa Cotto ODS32, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,63 mp/cutie
SKU:
8691273962403
78,00 leiMP
| Gama | Odessa |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
72,00 leiMP
| Gama | ARTESA |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
50,99 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Distantiere gresie si faianta 2.5 mm 100 buc/set LUMYTOOLS LT04620
SKU:
6421948046204
4,00 lei
| EAN |
|---|
| Culoare |
| Dimensiune |
| Gama |
| Aplicabilitate |
| Design |
| MP/Cutie |
| Pentru |
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
89,00 leiMP
| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie maro CANELLA Ochre 8975 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897517
66,50 leiMP
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie mov PANAMA 8298 model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745829815
45,00 leiMP
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Adeziv pentru gresie si faianta interior CERESIT CM9 25KG
SKU:
5946043000025
37,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Mistrie BCA, diverse dimensiuni, LT06322, LT06323
SKU:
6421948063232
53,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06322, LT06323 |
CERESIT CE 40 2KG MANHATTAN CHIT FLEXIBIL 1488230
SKU:
5946043001350
33,50 lei
| U.M. | cutie |
|---|---|
| Culoare | manhattan |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 80 cm
SKU:
4000000575030
897,00 lei
| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Gresie Nest Light Gray 33×66 cm, 32660112, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541069017
46,50 leiMP
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
99,00 leiMP
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
MOMENT SPUMA DE MONTAJ 650ML 1865951
SKU:
9000100895972
31,00 leiBUC
| Tip Produs | Spuma poliuretanica |
|---|---|
| Brand | MOMENT |














