Catalog online
721501 – Rama 1 post ,alb
SKU:
3414972042673
5,80 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | New Suno |
| Model | 721501 |
| Culoare | alb |
| Lungime | 83 |
| Latime | 83 |
| Inaltime | 83 |
| Adancime | 9.8 |
| Dimensiuni | 83 x 83 x 9.8 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
| Greutate | 0.02 |
Priza dubla incastrata Legrand New Suno 721126, alb, protectie copii, IP20
SKU:
3414972046459
35,00 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | New Suno |
| Model | 721126 |
| Numar prize | 2 |
| Material | metal + plastic |
| Culoare | alb |
| Grad de protectie | IP20 |
| Frecventa(Hz) | 50 – 60 |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Lungime | 104 |
| Latime | 86 |
| Adancime | 51.3 |
| Inaltime | 104 |
| Dimensiuni | 104 x 86 x 51.3 |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5 ~ +35 |
| Greutate | 0.11 |
Balamale aruncatoare Easy Line 150mm otel nichelat 2 buc/punga pentru mobila
SKU:
5949039333473
19,00 lei| Utilizare | usi din lemn |
|---|---|
| Montaj | aplicata |
| Material | otel nichelat |
Balamale aruncătoare cu amortizor, otel nichelat, 35mm, 2 buc/punga
SKU:
5949039340464
19,00 lei| Utilizare | usi din lemn |
|---|---|
| Montaj | semi-ingropat |
| Material | otel nichelat |
Balama aruncătoare cu amortizor 9mm nichelat 2 buc/set SEA
SKU:
5949039340488
19,00 lei| Brand | SEA Romania SRL |
|---|---|
| Tip produs | Balama |
CANAL PVC CU ADEZIV 40X25MM,KOHLER,2M FAG CX-F40X25A.F1
SKU:
5944016005909
20,50 lei| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Interior |
| Alte caracteristici | 1 compartiment |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 40×25 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Banda tencuiala tesa® 33m x 50mm galben PVC rezistent la UV pentru exterior
SKU:
4063565017919
36,50 lei| Tip produs | Banda pentru tencuiala, Banda adeziva, Banda de mascare |
|---|---|
| Model | Banda pentru tencuiala, Banda pentru reparatii |
| Utilizare | Marcare, Reparare, Manunchi, Ambalare |
| Material | PVC moale |
| Latime | 500 mm |
| Lungime | 33 m |
| Pentru | Tencuiala, Fereastra, Usi, Suprafete aspre, Pervaz, Pereti |
| Aplicabilitate | Tencuiala, Zidarie, Vopsea lavabila, Piatra, Piatra naturala, Ciment, Lemn, Plastic |
| Alte caracteristici | Rezista la UV si se poate indeparta fara reziduuri, timp de pana la sase saptamaniSe lipeste pe multe suprafete, inclusiv pe cele usor rugoaseDisponibila in galbenAplicabila pe un numar mare de suprafete, chiar si pe cele usor aspreBanda ideala pentru mascare care ofera protectie suprafetelor pe termen lungAlte aplicatii includ legarear sau fixarea articolelorCompozitia benzii: material de sustinere = sPVC, adeziv = cauciuc naturalDimensiuni disponibile: 33m: 50mm |
| Culoare | Galben |
Balama aruncătoare cu amortizor 17mm nichelat 2 buc/set SEA
SKU:
5949039340471
19,00 lei| Brand | SEA Romania SRL |
|---|---|
| Tip produs | Balama |
MELLERUD Ulei pentru Piatra È™i Klinker 1L – ÃŽngrijire È™i Improspatare Exterioare
SKU:
4004666110451
45,00 lei| Tip produs | Solutie de ingrijire / tratament |
|---|---|
| Utilizare | Improspatare, Ingrijire |
| Pentru | Klinker, Piatra |
| Cantitate | 1 l |
| Alte caracteristici | Aplicati un strat subtire de MELLERUD Ulei pentru piatra & clinker cu o carpa sau o rola fara scame. Lasati sa se inmoaie. Nu folositi prea mult, doar atat cat poate fi absorbit de suprafete. Pentru suprafete foarte poroase, repetati tratamentul dupa cateva zile. |
Cordelina PP Evotools 10mm x 10m verde multicolor, rezistentă pentru uz exterior
SKU:
5949094025405
24,00 lei| Brand | SC Honest general Trading SRL |
|---|
Tavan polistiren 50x50cm alb 0884 2mp/pac
SKU:
5907572340105
27,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | pac |
| Culoare | alb |
Tavan decorativ polistiren alb 50x50cm TPO-A-0841 2mp/pachet
SKU:
5907572340068
27,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | pac |
| Culoare | alb |
| Material | Polistiren extrudat |
Uscător rufe Pegasus 20 m pliabil metalic, suport lenjerie mică, 2 kg
SKU:
4006501815163
270,00 lei| Tip produs | Uscator rufe |
|---|---|
| Pentru | Balcon |
| Material corp | Metal, Plastic |
| Functii | Pliabil |
| Inaltime | 8,7 cm |
| Latime | 6,6 cm |
| Adancime | 16,7 cm |
| Model | Pegasus |
Carcasa filtru Valrom 5” Ø1/2” pentru apă potabilă, racorduri incluse
SKU:
5945768007258
87,00 lei| Tip produs | Filtru |
|---|---|
| Model | Carcasa cu racorduri, Carcasa filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Conducta pentru apa potabila |
SANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
Profil finisaj riflaj interior VOX Linerio Mocca 2650x25x12 mm Polistiren XPS
SKU:
5905952271032
34,00 leiProfil finisaj riflaj interior VOX Linerio ciocolată 2650x25x12 mm polistiren XPS
SKU:
5905952271063
34,00 leiCapac fonta Vodaland 620×620 mm cu rama B125 pentru canalizare exteriora, negru
SKU:
6427669003731
486,00 lei| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Capac OZ Urban Acces pătrat 600x600mm oțel zincat pietonal cu mâner
SKU:
6427669002093
553,50 lei| Material | oțel zincat |
|---|---|
| U.M. | buc |
CANAL PVC CU ADEZIV 40X25MM,KOHLER,2M STEJAR CU DESEN KO-C40X25A.SD
SKU:
5944016005947
20,50 lei| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Interior |
| Alte caracteristici | 1 compartiment |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 40×25 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Profil montan Knauf CW 50 dB 3m, tabla de otel zincat, pentru pereti separatori
SKU:
4029369039397
31,50 lei| Tip produs | Profil |
|---|---|
| Model | Profil perete |
| Lungime | 3 m |
| Grosime | 0,6 mm |
| Dimensiuni | 50 mm x 50 mm |
Tavan decorativ polistiren alb 50x50cm TPO-A-0825 2mp/pachet
SKU:
5948950011859
27,50 lei| U.M. | pac |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | Polistiren extrudat |
Nivela aluminiu Lumytools LT16598, 80cm, 3 bule, manere cauciucate, baza magnetica
SKU:
6421948165981
67,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Lungime | 80 |
| Material | aluminiu |
| Model | LT16598 |
| Alte caracteristici | baza magnetica |
LGY416048-Repartitor etajat surub 4P 160A 48gauri
SKU:
3606480542114
265,00 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Model | Distribuitor / tablou electric |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Montaj in tablou electric |
| Latime | 162 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Cod produs | LGY416048 |
| Culoare | Verde |
Plintă PVC blat bucătărie 3ml aluminiu PP23-0-610 Korner
SKU:
5907460623037
58,50 lei| Material | PVC |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | aluminiu |
Plintă PVC blat bucătărie 3ml crom oțel PP23 Korner
SKU:
5907460627172
48,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | PVC |
| U.M. | buc |
| Culoare | crom otel |
Colier furtun metal W2 140-160mm 9mm Fischer 90114016
SKU:
8529339235878
5,20 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Set dibluri nylon Fischer SXR 10×100 mm cu surub T40, 4 bucati
SKU:
4048962059267
21,50 lei| Brand | Fischer |
|---|---|
| Lungime | 100 |
| Diametru | 10 |
| Material | nylon |
Oglindă rotundă cu iluminare LED 60×60 cm pentru baie, cu curea, grosime 29 mm
SKU:
5945846133596
944,50 lei| Tip produs | Oglinda |
|---|---|
| Model | Oglinda cu iluminare |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie |
| Gama | – |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Grosime | 29 mm |
| Grad de protectie | IP 44 (protectie impotriva corpurilor straine si a apei improscate) |
| Alte caracteristici | Instructiune de montaj |
| Forma | Rotund |
Burete universal de curățare Sano, 2 bucăți, 12,5 x 10 mm, pentru PVC
SKU:
7290102991570
5,20 lei| Tip produs | Burete |
|---|---|
| Model | Burete universal de curatare |
| Material | Burete |
| Dimensiuni | 12,5 x 10 mm |
| Cantitate | 2 Bucati |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | PVC |
Glet gata preparat Knauf Finitura 20kg pentru interior, extrafin, aderență puternică
SKU:
5205131201837
115,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Plintă aluminiu 3ml Korner PP15-0-001 pentru blat bucătărie
SKU:
5900483252659
69,50 lei| Material | Aluminiu/PVC |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | aluminiu |
Cablu de alimentare prelungitor 5m IP44 Home by Somogyi pentru interior și exterior
SKU:
5999084926816
14,50 leiBanda protectie colțuri Knauf, 30.4m, tabla zincată, lățime 50mm, interior
SKU:
4003982041135
97,50 lei| Brand | KNAUF Gesellschaft m.b.H. |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Tip produs | Banda protectie |
Supapa de siguranta pentru instalatie 3/4 3bari Z2030
SKU:
5901095675713
73,50 lei| Tip produs | Ventil siguranta |
|---|---|
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Instalatie incalzire |
| Material | Alama |
| Alte caracteristici | Este destinata sistemelor de incalzire inchise |










































