Catalog online
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 2.5L
SKU:
5946062014331
172,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Ultrarezist INT 2.5L
SKU:
6420319141005
115,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
OSKAR AQUA LAC MAHON 5L
SKU:
5946062018353
275,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
DANKE 10 EMAIL USCARE RAP ROSU INCHIS 4L
SKU:
5946062011439
130,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 2.5L
SKU:
5946062015055
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
PKF32F435 – Soclu priza inclinata PK surub include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
4000000537700
69,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | PKF32F435 |
| Montaj | incastrat |
OSKAR AQUA LAC MAHON NOU 0.75L
SKU:
5946062014409
52,50 lei| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Mahon |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
DANKE 13 EMAIL USCARE RAP GRI METAL 0.75L
SKU:
5946062001669
29,50 lei| Greutate | 0.80 |
|---|---|
| Brand | Danke |
| Tip produs |
GW20572 – INTRERUPATOR SIMPLU 16A, MODULAR, 1M, ALB, LED/ include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000383802
25,50 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20572 |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 4 MODULE 1X100A MF0028-02806 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273537
119,00 lei| U.M. | buc |
|---|
MF0011-54074 PROIECTOR SUPER SLIM SENZOR SMD UPTEC LUM.RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116889
66,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
OSKAR AQUA LAC TEC NOU 0.75L
SKU:
5946062014362
52,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC STEJAR 5L
SKU:
5946062018360
275,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
BATERIE BUCATARIE STATIVA SMILE BSM4
SKU:
5901095609190
132,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Smile |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 2.5L
SKU:
5946062009696
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR AQUA LAC PIN 2.5L
SKU:
5946062014270
172,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
GV2ME07AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 1.6-2.5A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607654
140,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
56,00 leiECOBIT VA 4,5KG/MP-membrana hidroizolatoare 10mp/rola 633346
SKU:
5945765008036
172,50 lei| Material | bitum |
|---|---|
| U.M. | sul |
| Culoare | gri |
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
58,00 lei| Greutate | 0.34 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Bison |
| Gama | Poly Max |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 300 g |



























