Catalog online
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
382,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Capacitate | 20 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.6 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Trepte de putere | 5 |
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
345,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
66,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Racord compresiune eurocon 3/4″ pentru teava PEXAL D.16×2 mm (2 buc) 67861x12Y
SKU:
5901095630101
36,50 lei| Diametru | 16mm |
|---|---|
| Racord | 3/4toli |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Filet | Interior |
Unealta multifunctionala 250W 15000-21000 min-1 BMC
SKU:
5902062087133
345,50 lei| Tip produs | Masina de taiat |
|---|
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
387,50 lei| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 2 arzatoare, 1 furtun cu lungimea de 5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.850 °C |
| Putere | 110.000 W |
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
SKU:
5902062441201
171,50 lei| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 1 arzator, 1 furtun cu lungimea de 1,5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.400 °C |
| Putere | 28.000 W |
Fierăstrău manual pentru metal TOPEX, 300 mm
SKU:
5902062103277
70,00 lei| Tip produs | Fierastrau |
|---|---|
| Model | Fierastrau pentru metal |
| Utilizare | Taiere cu fierastraul |
| Pentru | Metal |
| Material corp | Aluminiu |
| Alte caracteristici | pentru metal |
| Material lama | Otel |
Cilindru securitate TIGER6 45x50mm, 5 chei reversibile, finisaj nichelat
SKU:
3150262166246
72,00 lei| Brand | Thirard Balcani |
|---|---|
| Dimensiuni | 45x50mm |
| Material | nichel |
| Montaj | descentrat |
Dalta lemn 10 mm Topex maner plastic
SKU:
5902062101143
13,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Culoare | negrugalben |
| Utilizare | hobby |
| Material lama | otel |
| Material corp | plastic |
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506
38,00 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Tensiune | 220 – 240 |
| Putere | 3680 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiuni | 96 x 74.5 x 35 |
| Greutate | 104.5 |
| Numar prize | 4 |
Fisa cu intrerupator 16A Legrand Helium 230V 16A
SKU:
3245060504090
67,00 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | Helium |
| Putere | 3680 |
| Culoare | gri + alb |
| Lungime | 110 |
| Tensiune | 230 |
| Curent nominal (A) | 16 |
Fisa cu inel plastic Legrand Helium neagra 16A 230V
SKU:
3245060503246
23,00 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | Helium |
| Putere | 3680 |
| Culoare | negru |
| Lungime | 100 |
| Tensiune | 230 |
| Curent nominal (A) | 16 |
Fisa Legrand Helium extra-subtire neagra 3500W
SKU:
3245060501846
17,50 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | Helium |
| Putere | 3500 |
| Culoare | negru |
Intrerupator mic LED rosu 16A, 230V, 10000 cicluri, 30x13x19mm
SKU:
4000000559429
3,20 lei| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Model | 02-545 |
| Culoare | rosu + negru |
| Material | plastic |
| Alimentare | 230 V / 50 Hz |
| Lungime | 30 |
| Latime | 13 |
| Inaltime | 19 |
| Grad de protectie | IP20 |
Roata de taiere pentru taietori de tevi 1/8-7/8(3-22mm) 02-429
SKU:
5907558463514
41,00 lei| Tip produs | Sistem de taiat tevi |
|---|---|
| Utilizare | Taiere |
Cleste sfic de precizie Neo 140 mm, otel 65Mn, 0.8-2.6 mm, 01-509
SKU:
5907558439281
42,50 lei| Tip produs | Cleste Sfic |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Lungime | 140 mm |
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
228,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Gresie Alboran Natural 6596, 20.4×120.4 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745659610
85,50 leiMP| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | Alboran |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Balcon, Bucatarie, Camera de spalat rufe, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Terasa, Toaleta oaspeti |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Natural, Crem |
| Aspect | Imitatie de lemn |
| Finisaj | Mat |
| Dimensiune | 20.4 x 120.4 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R9 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Cant presat |
| Cantitate | 5 Bucati |
| MP/Cutie | 1,228 m2 |
| Greutate | 27,786 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426
310,00 lei| Tip produs | Seif |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 31 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Tip inchidere | Digitala |
| Tip certificare | Rezidential / Office |
| Baterii necesare | 4 X AA( incluse) |
| Grosime usa | 4 mm |
CAFETIERA DIGITALA HEINNER HCM-1100D, 900W, 1.5L, NEGRU
SKU:
6422921057088
156,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alimentare | Cafea macinata |
| Material corp | Sticla |
| Alte caracteristici | Sistem Anti-picurare Oprire automata Temporizator Picioruse anti-alunecare Plita incalzita |
| Continut pachet | 1 x filtru de cafea |
| Putere | 900 W |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Cafea |
| Display | LCD |
| Capacitate | 1.5 l |
Gresie portelanata glazurata Excelsis, model marmura, alb 60×120 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745354416
131,00 leiMP| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 60 x 120 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R10 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 2 Bucati |
| MP/Cutie | 1,44 m2 |
| Greutate | 28,99 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Polonic din inox, 34 cm
SKU:
2015518091868
15,00 lei| Tip produs | Polonic |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Pentru | Supa |






































