Catalog online
Generator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526
Pompa de stropit MF Pandora 16L cu acumulator 12V, presiune 5.5 bar, lance telescopică
SKU:
6426910037358
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
Plita incorporabila pe gaz Hausberg HB-575RST, 4 arzatoare, 60 cm, negru
SKU:
6423808056903
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
NUFAR DEZINFECTATNT UNIVERSAL 500ML 55100
SKU:
5946035075093
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
SKU:
5902062441201
Fierăstrău manual pentru metal TOPEX, 300 mm
SKU:
5902062103277
Intrerupator automat 1P 32A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021281
Intrerupator automat 1P 20A C 4.5kA Noark EX9BS
SKU:
8592765021267
Intrerupator automat 1P C 10A 4.5kA Noark EX9BS 1P C10
SKU:
8592765021236
Intrerupator automat 32A, 1P+N, C, 4.5kA, Noark EX9PN-S
SKU:
8592765015990
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506







































