Catalog online
Covoraș de baie Inter Ceramic 50×70 cm spumă memory culoare bej
SKU:
6988354235535
Set furtun extensibil Cellfast Basic 7.5m cu pistol si conectori, gri-albastru
SKU:
5907512605509
09A416 Dalta 16 mm maner bi-material
SKU:
5902062102980
Pila semirotundă Topex 06A722 pentru metal 200 mm, otel T12, maner ergonomic negru-galben
SKU:
5902062101679
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 dark brown 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895778990
| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Maro |
| Cantitate | 2 kg |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
| Latime rost | 8 mm |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
Echer aluminiu Lumytools LT18383 300mm cu talpa de sprijin pentru masuratori precise
SKU:
6421948183831
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 300mm, rosu
SKU:
6426449022801
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Friteuza cu aer cald HAUSBERG HB-2356, 2.6L, 1000-1200W, negru, 5 programe, digital
SKU:
6423808062331
| Tip incastrare | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Capacitate | 2.6 Kg |
| Tip panou | Digital Touch screen |
| Alimentare | La retea |
| Material corp | Plastic |
| Alte caracteristici | Timer Termostat |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar programe | 5 |
| Interval temperatura | 80 – 200 °C |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire Baza anti-alunecare |
Generator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526















































