Catalog online
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
605,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Racord compresiune eurocon 3/4″ pentru teava PEXAL D.16×2 mm (2 buc) 67861x12Y
SKU:
5901095630101
36,50 lei
| Diametru | 16mm |
|---|---|
| Racord | 3/4toli |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Filet | Interior |
Baterie bucatarie pipa flexibila neagra MAX 502B4-043P2-C11(BK)
SKU:
6900007502405
105,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Baterie bucatarie pipa flexibila MAX 7504-070P-B30
SKU:
6900007504706
99,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Baterie bucatarie neagra MAX 7521B3-070P4-N03
SKU:
6900007521703
110,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
Baterie bucatarie Lebada MAX L 7510C-023P-Y36
SKU:
6900007510233
118,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|














