Catalog online
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
65,50 leiMP| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa. Hol, Balcon |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
65,50 leiMP| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3623 Riverstone Mix 45×45 cm, model piatra, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745362312
65,50 leiMP| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |































