Catalog online
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
Faianta Crono Brown 5596, tip marmura, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745559613
Faianta Nove Light Grey tip marmura, 20×50 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745417913
| Gama | NOVE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Elada Stripes tip marmura, 4669 20×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745466911
Faianta lucioasa tip marmura Elada White 20X50 cm, cod 4668
SKU:
3800745466812






























