Catalog online
Faianta maro LUCIA 5593 model Lemn 20×50 cm
SKU:
3800745559316
36,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316
73,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
73,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip lemn Lucia Light 5592, 20×50 cm, Crem
SKU:
3800745559217
60,50 leiMP| Gama | Lucia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |































