Catalog online
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |














