Catalog online
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Leonardo Grey 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000569190
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
































