Catalog online
Faianta tip marmura cu aspect 3D 4732 Silver Onda Grey 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473216
72,00 leiMP| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Grey, 25X40 cm, gri inchis, cod 4677
SKU:
3800745467710
49,50 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
59,00 leiMP| Gama | Sante |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
66,00 leiMP| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
65,49 leiMP| Gama | Cappadocia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Cappadocia Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8692844916368
59,00 leiMP| Gama | Cappadocia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Adela Grey Decofon 30×90 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110576
60,00 leiMP| Gama | Adela |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Adela Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110538
59,00 leiMP| Gama | Adela |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
83,00 leiMP| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
73,50 lei| Gama | |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 21.5 kg |
| Finisaj | |
| Pentru | |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
69,50 leiMP| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
76,00 leiMP| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
54,50 leiMP| Gama | July |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta colectia Tajmahal Onix, cod A068, 25×75 cm, culoare Gri
SKU:
8432597562265
84,50 leiMP| Gama | Tajmahal |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 75 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Light Grey, 25X40 cm, gri deschis, cod 4676
SKU:
3800745467611
50,49 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri PERLATO 4625 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462517
75,50 leiMP| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri model tip marmura Silver Lines Grey, 4731, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745473117
65,00 leiMP| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Silver Grey 4730, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473018
72,00 leiMP| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri SELENA 5471 model marmura 25×50 cm
SKU:
3800745547115
61,99 leiMP| Gama | SELENA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |











































